כולנו מכירים את היעדים הישראלים המפורסמים שיש בארץ אליהם כולם הולכים לטייל. עם זאת, ישנם מקומות רבים אחרים שאסור לנו לפספס במהלך חוג טיולים למבוגרים, המציע פעילות חווייתית מהנה לאנשים שאוהבים לטייל בארץ:

  1. תל אביב היא עיר מרגשת, מלאת חיים ותרבות. היא מציעה הזדמנויות רבות למבקרים, אבל יש הרבה מה לעשות ולראות בה, כיוון העיר צומחת במהירות והביקוש לדיור עולה. תל אביב ידועה בארכיטקטורה ובתרבות המודרנית שלה כולל הבניינים הגבוהים שזכו לכינוי "קו הרקיע" או "המגדלים". יש בעיר גם כמה מרכזי קניות גדולים הכוללים מקומות בילוי, פנאי, תרבות וכמובן שופינג
  2. חיפה היא עיר בישראל והיא העיר השלישית בגודלה בישראל. חיפה ידועה בשילוב הייחודי של השפעות ים תיכוניות ומזרח תיכוניות, לרבות מספר רב של בתי כנסת, מסגדים, שכונות יהודיות עתיקות ורובעי סוחרים. שמה של העיר בא מ-Ḥafṣah, שפירושו "הים" או "חוף הים", ומתייחס למיקומה על חוף הים התיכון. בחיפה יש את אחת הקהילות היהודיות החשובות בעולם: כ-40% מיהודי ישראל חיים בה.
  3. הרצליה היא עיר השוכנת על הים התיכון. הוא ידוע בחופים היפים שלה ובהיסטוריה העשירה שלה. הרצליה היא מרכז תיירות ותרבות בישראל, עם מבקרים בינלאומיים רבים המגיעים לביקור בעיר. העיר ידועה בארכיטקטורה המודרנית שלה, ובהיותה המרכז המרכזי לטכנולוגיה בישראל- זה המקום שבו מתרחשת חדשנות, ושם נמצאות חברות הטכנולוגיה החשובות בעולם. להרצליה יש אקוסיסטם יזמי חזק, ולכן היא משכה אליה חברות בינלאומיות ומקומיות רבות.
  4. ירושלים היא אחת הערים העתיקות בעולם. הוא נוסד על ידי דוד המלך המקראי. כיום ירושלים ידועה כבעלת היסטוריה עשירה, ובהיותה מרכז תרבות חשוב לכל ישראל. זה גם ביתם של אתרים דתיים רבים אליהם מגיעים תיירים מכל רחבי העולם.

קבלו המלצות לטיולים למבוגרים במרכז הארץ >>>