צימרים לפי שעה הפכו לנפוצים ופופולאריים ביותר בשנים האחרונות. הסיבה לכך נובעת לרוב משיקולים כלכליים, היות ולהזמין צימר לשני לילות בסוף השבוע יכול לעלות כמעט כמו טיסה לחו"ל כולל מלון. צימר לפי שעה שמזמינים מהאתר https://www.irooms.co.il מאפשר לכל זוג את ההזדמנות לכמה שעות של כיף טהור, ללא שום צורך לקחת הלוואה מהבנק או להכריז על ימי חופש בעבודה. מספיק לצאת מהעבודה שעתיים יותר מוקדם מהרגיל, לדאוג לבייבי סיטר לילדים, והנה ארגנתם לעצמכם יום כיף זוגי, ללא שום מאמץ וללא שום הוצאה כספית ניכרת.

צימרים לפי שעה – 5 יתרונות מרכזיים

  1. מחיר – רובינו רגילים לשלם מחירים של כמה מאות שקלים ללילה, כאשר מדובר על צימר ברמה גבוהה. אך למעשה לא כולנו זקוקים ללילה שלם, אלא יכולים להסתפק בכמה שעות של הנאה, ולאחר מכן לחזור לישון בבית. בצורה כזו ניתן לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה! גם יום כיף מפנק וגם חיסכון במחיר.
  2. חיסכון בזמן – לא לכולם יש את הפריבילגיה לנסוע לנופש של כמה ימים, היות ולחלקינו יש מחויבות שפשוט לא ניתן לוותר עליה. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על הורים לילדים קטנים, שלא ניתן להשאיר אותם לבד. לכן בילוי של כמה שעות בצימר מהווה את הפתרון המושלם, שניתן לממש אחת לכמה שבועות, מבלי להסתבך עם בייבי סיטר יקר.
  3. מרחק – רוב הצימרים הרגילים ממוקמים בקצה הארץ, כאשר המטרה היא לברוח פיזית מהשגרה הרגילה שלכם. אבל צימרים לפי שעה ניתן למצוא כמעט בכל עיר, כך שאין שום צורך לנסוע רחוק ולבזבז זמן ודלק על מרחקים גדולים מידי.
  4. זמן איכות – קשר זוגי יציב ואוהב חייב בזמן איכות, דבר שלא תמיד ניתן ליישם במסגרת החיים המודרניים. לכן אחת לתקופה ניתן לפנק את בן או בת הזוג בחדר לפי שעה, דבר שיאפשר לכם יציאה מהשגרה והשקעה ממוקדת של תשומת לב האחד בשנייה.
  5. בילוי קצת שונה – לכל מי שכבר נמאס לצאת לבתי קפה, מסעדות, פאבים ומועדונים, כדאי להכיר את הבילוי החדש הזה. הדבר מאפשר חוויות והרפתקאות קצת שונות מהמוכר.