חולמים על טיול מושלם בארצות הברית? זקוקים לויזה לארה"ב? מפנטזים על הטיול החלומי ארה"ב? רוצים לבקר את הילד שעבר לארצות הברית של אמריקה?

הגיע הזמן להפסיק לחלום! בואו להוציא חידוש ויזה עם קליק ויזה בקלות ובמהירות. היעזרו בנו לחדש את הויזה , כדי שלא תקבלו בטעות תשובה שלילת מהשגרירות.

United States of America קרובה מתמיד

ארצות הברית של אמריקה הינה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אפשר לחוות חווית בלתי נשכחות באיזור הזה של כדור הארץ.

הלקוחות ונוחותם מעל הכל

הרבה יותר נוח להוציא ויזה מהירה לארה"ב בעזרת חברה מקצועית, מוכרת ומומחית בתחומה, לא כל אלה אשר מבקשים חידוש ויזה מקבלים תשובה שלילית. על מנת להימנע מאי נעימות שכזו פנו אלינו – נשמח לסייע לכם בכל אשר תצתרכו.

הוויזה הינה האישור שלכם להיכנס אל ארצות הברית

שטחה של ארצות הברית הוא 9.83 מיליון קמ"ר, ולכם יש כל כך הרבה מה לראות בה, מה לחוות ממנה ומה ללמוד ממנה, באין סוף הנאות קטנות כגדולות. הגיעולממש את כל האפשרויות וכל החווית שטמונות באמריקה הצפונית…
יש לכם שטח של  9.83 מיליון קמ"ר של ארה"ב לדרוך בו. יש לכם עוד כל כך הרבה מה לראות ומה לחוות. למרות שבינינו הישראלים מעדיפים את ערי הבילוי הגדולות: לאס וגאס, ניו יורק ומיאמי, יש עוד המון איזורים מדהימים ברחבי קליפורניה, נאבדה, קולרדו, אוהיו ועוד….

ClickVisa – נעשה במקומכם בעבורכם תהליך ביורוקרטי ארוך

השירות של ClickVisa הינו שירות מקיף הכולל את כל שלבי הליך הגשת בקשה לויזה חוזרת לארצות הברית, וכל אשר יוותר לכם לעשות הוא להגיע לראיון בביטחון מלא ולעבור אותו בקלות. חידוש הויזה מעולם לא היה פשוט יותר!

טיפ מנצח: הביאו לראיון מסמכים המוכיחים את הקישוריות העמוקה שלכם לארץ מגוריכם- ישראל. אל תחסכו במסמכים, הביאו אישורי לימודים, אישורי חשבונות בנק, משכנתא, אישור מהעבודה- שיש לכם עבודה מסודרת עם הכנסה חודשית מספקת.

רוצים לשמוע טיפים נוספים?

צרו עמנו קשר עוד היום, אנחנו כאן לשירותכם!