אם אתם הולכים לטיול בקוסטה ריקה, עליכם לתכנן לפני מה אתם הולכים לעשות שם. לא שחסר מה לעשות שם, אבל דווקא בגלל זה כדאי שיהיה לכם תכנון מדויק כדי שתדעו באלו מקומות אתם חייבים לבקר ואסור לכם לפספס ובאלו לא נורא אם תפספסו.

כאשר עושים טיול פרטי לקוסטה ריקה נפתח מגוון רחב של אטרקציות לאנשים שאוהבים להתפרע ולאנשים שאוהבים שקט, לאנשים שאוהבים תרבות ומוזאוניים ולאנשים שאוהבים אוכל.

כדי לדעת לבקר במקומות הנכונים כדי שתעשו קצת גוגל כדי להכיר את המקום טוב יותר ולהבין באלו מתוך המקומות שאתם רואים אתם חייבים לבקר.

אז מהן האטרקציות הכי שוות בקוסטה ריקה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

האטרקציות המובילות בקוסטה ריקה

יש כאן בשורה מיוחדת לחובבי גלישה וים. בפרט לישראלים שביניכם. בישראל, הגולשים נאלצים להתמודד עם גלים שבאים והולכים לפי מצב הרוח עם גובה של לא יותר מ 2 מטר בזמנים הטובים, אז אם אתם מוכנים לחוויית אקסטרים מסוג אחר, הנה זה בא.

בחופים של קוסטה ריקה סוף סוף תוכלו לעמוד על הגלשן כמה דקות רצוף. כן, כן, הגלים שם מאפשרים לכם לגלוש עליהם למשך דקות ארוכות אם אתם כמובן, מיומנים מספיק.

אטרקציות נוספות שמתאימות לכולם כוללות כמובן את הרי הגעש הפופולריים. יש שורת הרים שכבר לא פעילים שמתחתם יש אגם ענק וכחול נדיר ביופיו.
וכמובן, איך שכחנו להזכיר את הפארקים הלאומיים המגוונים שתוכלו למצוא באזור. החל מהפארק עם צבי הים הענקיים וכלה בפארק עם הגשר התלוי.
כמובן שיכול להיות שאתכם פחות יעניין פרקים לאומיים ותרצו יותר לראות נופים, יש לכם שם את זה בשפע.

> אנשים התעניינו גם בטיול בהתאמה אישית למרוקו