דובאי היא אמירות שנמצאת על חופי המפרץ הפרסי והיא נוסדה במאה ה 18. המקום החל את דרכו ככפר דייגים קטן והפך עם השנים למעצמה ענקית. היום דובאי נחשבת יעד מושלם לחופשות כמו גם לעסקים, לטיולים ולסחר חופשי ללא מיסים על השקעות, קבלו את כל המידע העדכני והחשוב על דובאי באתר ישראל דובאי.

מאז הסכם השלום עם האמירויות שביניהן דובאי, מוצאים ישראלים רבים יעד חדש לחופשה ועיר מרהיבה ביופייה בה גורדי שחקים מהגבוהים בעולם ואתרי נופש מלהיבים ואיכותיים. אם אתם נוסעים בקרוב ליעד המושלם הזה, כדאי שתכירו כמה אטרקציות בדובאי ששווה לפקוד.

מגדל בורג חליפה

אחד המבנים הגבוהים ביותר בעולם אשר נמצא במרכז דובאי. ממגדל זה אפשר לתצפת על כל העיר ולהנות מעלייה לגובה של 828 מטרים. מספר הקומות בבניין הוא 163 ועלות ההקמה שלו עברה את מיליארד הדולר. 

נחל דובאי

בדובאי אפשר להגיע אל שפך נהר יפיפייה בשם Dubai creek  במקום נחל דובאי ומרינה המכילה מתקני גולף, חנויות ומסעדות, בתי קפה ואטרקציות, נהרות יפים, נופים צבעוניים ואנשים מדהימים. 


סקי בדובאי

אחד מיעדי הסקי המבוקשים הוא אתר סקי של דובאי שגודלו 22,500 מטרים רבועים. האתר נמצא בתוך קניון ענק שנחשב מהגדולים ביותר בעולם. באתר תמצאו חמישה מסלולים תלולים לסקי, מתקני שלג מלהיבים, קירוי בגובה של 85 מטרים ואתר סקי מושלם עבור חובבי הגלישה במחליקיים.

איי העולם

חלק גדול מדובאי מכיל חופים מדהימים ואיים מלאכותיים. מול החופים של העיר תמצאו ארכיפלג של 300 איים שמדמים בצורה שלהם את מפת העולם. האיים הם אטרקציה מושלמת למי שרוצה להנות מנופש על חופים נקיים ונעימים. בין היתר תוכלו לפקוד את הדולפינריום שבאזור שמציע מופעי דולפינים ומופע כלבי ים מקסימים.