מחפשים אחר פעילות או אטרקציה איכותית ומעניינת שתתאים לכל המשפחה? אם כך אתם מוכרחים לנסות את האטרקציות השונות המוצעות במושבים וקיבוצים ברחבי הארץ. לרוב משפחות בוחרות ללכת לאטרקציות פופולריות ומוכרות בערים מרכזיות בארץ, כאשר למעשה הפעילויות השוות באמת נמצאות ביישובים קטנים בפריסה ארצית. ניתן למצוא אטרקציות בקיבוצים או מושבים שיהיו הרבה פחות המוניים ויעניקו חוויה מושלמת לכל המשפחה, וביניהם ניתן למצוא פעילויות מומלצות עליהן נפרט בהמשך מאמר זה.

פינות ליטוף לילדים

ילדים אוהבים חיות, בין אם מדובר על זוחלים, יונקים, ציפורים ואפילו חרקים. החיות הללו מאפשרות להם להכיר את נפלאות הטבע, ודרכם הם יכולים לפתח שלל כישורים התפתחותיים שגם יתרמו להנאה הגדולה שלהם מהחוויה. בקיבוצים ומושבים קיימים שטחים חקלאיים רבים המיועדים לגידולים פרטיים, ביניהם ניתן למצוא  גם שטחים ייעודיים לגידול של חיות משק כמו פרות, סוסים, עיזים, תרנגולות ועוד.

לכן תוכלו לקחת את הילדים לאטרקציה חווייתית במיוחד של ליטוף חיות מתוקות, האכלה שלהן כן גם למידה על דרך הגידול שלהן והחשיבות שלהן לחיינו. בשונה מביקור בגני חיות הממוקמים בערים גדולות בארץ, פינות ליטוף הן אינטימיות וקטנות יותר ויאפשרו לכל ילד להכיר מקרוב את החיות החיוניות להתפתחות האדם.

קטיף עצמי של פירות וירקות

נוסף לליטוף והאכלה של בעלי חיים, ניתן למצוא בקיבוצים ומושבים ברחבי הארץ אטרקציות של קטיף עצמי. ישנם יישובים המאפשרים למבקרים להיכנס לשדות ופרדסים, ולקטוף באופן עצמאי מגוון של פירות וירקות בעונה, להכיר את דרך הגידול של כל פרי וירק, לטעום מהם וכמובן ליהנות מחוויה חקלאית מעשירה וחווייתית.

בקרו באתר שלנו: https://www.m-yarok.co.il/

כיצד למצוא אטרקציות בקיבוצים שיתאימו לכם?

קיימים עוד מגוון אטרקציות בקיבוצים ומושבים שכדאי לנסות, וכדי להיחשף להיצע המגוון של הפעילויות מומלץ לחפש ברחבי הרשת אחר אתרים מומלצים המציעים מקומות לבילוי שגרתי ואיכותי עם כל המשפחה.