בוק בת מצווה הוא כבר לא מה שרק כמה בנות עושות, מדובר על מה שהוא כבר חלק אינטגרלי מהחוויה של כל אחת בבת המצווה שלה. צילום בוק בת מצווה הוא ההזדמנות של הנערה החדשה בבית להרגיש ליום אחד מלכה, לחגוג את עצמה, את הנשיות הצעירה שמתחילה להתגלות, להפוך להיות היא עד כמה שניתן. בוק בת מצווה הוא מה שיכול להיות נחמד ומה שיכול לצאת מדהים ממש. הרי מדובר על אלבום תמונות שלא נביט בו רק היום, רק עכשיו. אלא מדובר על מה שילך עם הנערה הצעירה עוד הרבה שנים ארוכות וטובות קדימה. אז איך יוצרים את הבוק המושלם? כמה טיפים מאיתנו. 

קודם כל, בוחרים לוקיישנים מעניינים 

לוקיישן הוא המקום בו אנחנו בוחרים לצלם. למקום בו אנחנו בוחרים לצלם יש הרבה מאוד משמעות. זה יכול להיות מקום בו יש משמעות לתאורה, למשל, צילומים בשקיעה. זה יכול להיות מקום שנראה טוב, שיש בו משהו מיוחד, זה יכול להיות מקום שיש לו הרבה משמעות עבור הבחורה הצעירה. 

מה שבטוח הוא שחשוב מאוד לבחור מקום עם תאורה טובה, אם זה בשעות השקיעה או בבית מוצף אור בשעות היום בדרך כלל. חשוב לבחור נקודה בה הנערה שלנו תרגיש בנוח. צילומים בשוק יכולים להיות מקסימים, אבל אם הבחורה שלנו היא נערה ביישנית בדרך כלל, יכול להיות שההמולה תרתיע אותה. כדי לבחור את הלוקיישן המושלם, כדאי להתייעץ עם חברת צילום אירועים סטודיו איילון, שתדע להמליץ על המקומות הנכונים.

בחירה של בגדים

הבגדים צריכים להלום את הבחורה הצעירה ובעיקר, הכי חשוב שיהיו בצבעים מתאימים. שתהיה אופציה אחת ללוק, כלומר סטייל, בצבעים בהירים, לבן או שמנת. אופציה נוספת היא בחירה דווקא של בגדים נועזים יותר בצבעים חמים. אופציה אחרת כהה יותר. גם כאן חשוב מאוד לבחור בגדים שיתנו לנערה ביטחון.