קניית לייקים באינסטגרם

תמיד רצית לכתוב תכנים ושאנשים מארצות שונות יכירו את הבלוג שלך? או לחלופין לטייל ברחבי העולם ולכתוב על זה? ובכן, זה אפשרי וזה הרבה יותר פשוט ממה שאת חושבת. איך תהפכי לבלוגרית מובילה באמצעות 5 צעדים פשוטים? כל המידע במאמר.

1 – נוכחות דיגיטלית ברשת

כדי שאנשים יוכלו להגיע אל הבלוג שלך, חשוב לוודא שאת נוכחת ברשת. הקימי עמוד אינסטגרם והקפידי לתפעל אותו באופן המיטבי. עם קניית לייקים באינסטגרם, תוכלי ליצור פרופיל פופולארי שימשוך אליו עוד ועוד עוקבים. כמו כן, כדאי להיעזר גם באפליקציית טיק-טוק כדי ליצור נוכחות דיגיטלית מרשימה וייחודית.

2 – תכנני את הבלוג העתידי שלך

רגע לפני שתרכשי דומיין (כתובת אתר) ותתחילי למלא את האתר בתכנים, חשוב שתתכנני את הבלוג שלך מראש, ותדייקי את המטרות שלך. שאלי את עצמך אילו קטגוריות יהיו באתר, על איזה נושאים את רוצה לכתוב והאם את מעוניינת לשתף בתמונות מחייך האישיים או לא. לאחר שתאפייני את הבלוג שלך ותהיי ממוקדת – תוכלי לעבור לשלב הבא.

3 – הקימי אתר שישמש אותך כבלוג

החלק הטכני של הקמת אתר עשוי להיות מעט מאתגר, אבל למעשה זה פחות מורכב ממה שאת חושבת. תוכלי לפתוח בלוג באחת הפלטפורמות הקיימות, כשהמומלצת ביותר היא מערכת וורדפרס. מוטב לרכוש דומיין ייחודי משלך (שיכיל את שמך או שם הבלוג) ולאחסן את האתר בחברת אחסון מוכרת ושירותית.

לאחר מכן תצטרכי לעצב את האתר ולתת לו את המראה הרצוי. תוכלי לעשות זאת באמצעות איש מקצוע, או לחלופין – ללמוד לבד ולעשות זאת בעצמך. כיום יש לא מעט כלים נהדרים שמאפשרים לבנות אתר באופן עצמאי.

4 – כתבי תכנים מעניינים וייחודיים

לאחר שהקמת את הפן הטכני של האתר, זה הזמן לכתוב תכנים, פוסטים וכתבות עבור הבלוג שלך. נסי להישאר ממוקדת ולכתוב תכנים בהתאם לקטגוריות שעליהן החלטת מבעוד מועד.

5 – פרסמי את התכנים ושתפי ברשתות החברתיות

אחת הדרכים לשתף את הבלוג שלך, היא באמצעות הרשתות החברתיות. תוכלי לפרסם באינסטגרם, בפרופיל הפייסבוק האישי שלך ואפילו בקבוצות פייסבוק ייעודיות.

בהצלחה!