חוגגים יום הולדת עם המשפחה בחדר בריחה

בראשון לציון נפתחה עבורכם האפשרות המיוחדת: לגלוש לעולם הפנטזיות וההרפתקאות, תוך כדי שימוש במחשבה חדה אל מול פאזלים מסובכים ומורכבים.

האטרקציה כבר מוכרת ברחבי העולם וישראל איננה חלק נפרד מכך, חדרי הבריחה תפסו תאוצה אדירה ומספקים חוויה יוצאת דופן, עבור יחידים המעוניינים לבחון את חשיבתם וכמובן גם עבור משפחה, שיכולה לעבוד יחד כדי לפתור תעלומה מורכבת ביותר.

 

דילים אטרקטיביים לכולם

בשיחה קצרה עם מנהלי האתר בראשון לציון, תוכלו לסגור דיל יום הולדת שווה במיוחד לאחד מחדרי הבריחה.

החבילה תכלול עבורכם כניסה ל 3 חדרי בריחה בנושאים שונים, כל אחד מהנושאים ייקח אתכם למסע מיוחד אל תוך עולם הפנטזיה, בו תצטרכו למצוא את דרככם אל מחוץ לחדר הבריחה, בעזרת הכלים והרמזים היופיעו בפניכם וכמובן בעזרת שימוש בשכל שלכם שמהווה גורם מרכזי להצלחתכם.

באתר, יכינו לכם לובי מקושט ומפואר המלא בכל טוב, החל מחטיפים ושתייה קלה ועד למגשי פיצה חמים. בנוסף, תוכלו להנות מפינת קפה ותה המוצעים לכם לאורך כל החוויה.

כל מה שתצטרכו לעשות זה להגיע חדים, רעבים ומוכנים לפתור את שלל התעלומות השונות.

חדרי הבריחה המומלצים למשפחות

  • חדר הבריחה "מסעות גוליבר" מיועד ל 3−10 משתתפים, מה שמאפשר כניסה למשפחה גדולה יחסית. חדר הבריחה המיוחד הזה לוקח אתכם למסעו של גוליבר ומדריך אתכם לאורך כל העלילה כדי שתוכלו לחוות את הסיפור בצורה הטובה ביותר.
  • תוכלו לחגוג יום הולדת עם כל המשפחה ולהיכנס לעומק הסיפור יחד. לחדר הבריחה יוכלו להיכנס בין 2-7 בלשים חדשים, בעלי מוחות מבריקים וחשיבה מחוץ לקופסה, שיביאו לפיצוח מקרה הפשע וללכידת הפושעים.סיעור מוחין בריא יסייע לכם להגיע לתוצאות במהירות ולפתור את המקרה כמו בלשים אמיתיים.
  • הסיפור המרתק על הקוסם מארץ עוץ הגיע אף הוא לחדרי הבריחה בראשון לציון, שם תוכלו להיכנס לתוך העולם המופלא והפנטסטי הזה ולנסות לברוח מהמבוך המורכב. חדר בריחה זה מתאים עבור 3-10 משתתפים מה שהופך אותו לאטרקטיבי מאוד עבור משפחות. תוכלו להיכנס לנעליהם של מגוון הדמויות בסיפור ולחוות חוויה יוצאת דופן.