אחד מסוגי המתנות הפופולאריות ביותר שאנחנו יכולים למצוא בשוק היום, הן מתנות ממותגות. מדובר על מתנות על גביהן מופיע לוגו של חברה, סלוגן, פרטי התקשרות או דברים אחרים שיכולים ללמד אותנו על העסק שאחראי על הפצתו. 

מתנות ממותגות מסופקות בדרך כלל ללקוחות, ספקים וגורמים אחרים שבאים בקשר עם בית העסק. מדובר על מתנות שמבקשים לספק להם, בין אם זה כשהם הופכים ללקוחות של העסק, שותפים שלו או בכל שלב אחר. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מתנות ממותגות, למשל, כובעים, חולצות, פתרונות אחסון, עטים וכלי כתיבה בכלל, גדג'טים, מוצרים לרכב ולבית, מארזי אוכל ועוד. 

מעבר לעובדה שאנחנו יכולים לספק מתנות ממותגות לעובדים, אזי שאנחנו יכולים גם להציע ללקוחות, ספקים, שותפים או כל גורם אחר לו אנחנו רוצים לתת מתנות כאלה, אפשרות ליהנות ממתנות בעלות ערך של תרומה לקהילה, בין אם זה מגולם במתנה עצמה ובין אם זה מגולם באופי העבודה על המתנה. 

מה זה אומר מתנה עם ערך של תרומה לקהילה

הרעיון הוא מאוד פשוט, מדובר על מתנה שהאחראים על תהליך הייצור או האריזה הם אנשים עם מוגבלויות אשר עובדים במפעלים מוגנים אשר נתמכים בין היתר על ידי הרשויות והממשלה. מעצם זה שאנחנו רוכשים מהם מוצרים שונים, אנו מאפשרים למקום להתנהל ולספק מקום עבודה לאותם אנשים. 

אם אנחנו נפסיק לעשות זאת, הרי שאותם עובדים יפוטרו ויהיה להם מאוד קשה לא רק לפרנס את עצמם, אלא גם יהיה להם מאוד קשה להשתלב בשוק העבודה בצורה אחרת. לכן, בעצם רכישת שי לחג לעובדים דרך המפעל, אנחנו מספקים ערך של תרומה לקהילה ולא רק רוכשים מתנות ממותגות לעסק.