כל מי שמטייל בארצות הברית מתכנן מראש את מסלולי הנסיעה שלו, הטיולים והמקומות שבהם הוא יבקר. רבים מהתיירים מעדיפים לשכור רכב כדי ליהנות מהדרך היפהפייה בין הערים השונות וזאת במקום לנסוע בעומסים בתחבורה ציבורית או במטוס בין יעד ליעד.

לכן דרוש להם דיל מצוין בתחום השכרת הרכב והם נעזרים בשיטה הייחודית והנוחה ביותר ברחבי ארצות הברית.

השכרת רכב בארצות הברית

הנוחות המקסימלית היא לשכור רכב בנקודה מסוימת לדוגמה בסן דייגו ולנסוע עם הרכב צפונה לכיוון סאן פרנסיסקו וכמובן ליהנות כמה ימים בלוס אנג'לס בדרך. לאחר כמה ימים של טיולים באזור סאן פרנסיסקו מחזירים בעיר זו את הערב וממריאים חזרה ארצה.

האפשרות לשכור רכב במקום אחד ולהחזיר במקום אחר מאפשרת בחירה של תוכניות להגעה למיקומים מעניינים וגם לשנות על הדרך את התוכניות ולנסוע לטיולים שנשמעים מרתקים ומסקרנים יותר.

מי שנוהג בכבישי ישראל אינו מודע לכבישים רחבי הידיים ולכמות הגדולה של נתיבי הנסיעה בארצות הברית, אך מהר מאד מתרגלים לנתיבים הללו ונוסעים בכבישים המהירים לכל כיוון רצוי.

הטבות בהשכרת רכב בארצות הברית

בין התנאים הבולטים, האפשרות לבטח את הרכב השכור ללא תשלום עבור השתתפות עצמית במקרה שהרכב ייגנב או שיהיה לו נזק כלשהו מכל סיבה שהיא. הביטוח כולל באופן אוטומטי גם ביטוח צד ג' עד סכום של מיליון דולר, הפעלת ביטוח זהב עבור כמה נהגים ותנאים יוצאי דופן עבור הנהגים הצעירים.

האפשרות של השכרת רכב בארצות הברית לאחר התיאום הראשוני הוא באלפי סניפים להשכרת רכב הממוקמים במקומות שונים ברחבי ארצות הברית. מדובר גם בתחנות השירות של החברות המובילות בתחום זה כמו אלאמי, דולר טריפטי, באדג'ט ואוויס וגם בעסקים פרטיים העוסקים בכך.

השוכרים נהנים מקבלת מיכל דלק מלא, מכשיר ניווט הקיים בקדמת כל רכב, עלות זולה יחסית של דלק ואפשרות לבחור בין כמה מכוניות. החל במכוניות משפחתיות דרך רכבים משפחתיים המותאמים לשבעה אנשים וגם מיניבוסים בכמה גדלים.

נותר רק להזמין טיסה ולטוס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות וליהנות מרכבים נפלאים לאורך כל המסלולים.