איתור חדרים דיסקרטיים או כאלה שידועים כ "חדרים לפי שעה" מתבצע כאשר רוצים פרטיות. את החדרים שנמצאים בכול חלקי הארץ, אפשר לאתר בקלות. אך יש למצוא כאלה שיעמדו בסטנדרטיים שלכם. למרות שמלונות קטנים או דירות או חדרים על פי שעה באזור הצפון הם כאלה שיצא להם "שם רע", בכול הנוגע לאיכות ולרמת האירוח – עדיין אפשר למצוא חדרים נאותים וכאלה שישרתו אתכם בשיא ההיגיינה, תוך קבלת שירותים שונים.

אבל לפני הכול- מדוע כדאי שלכור חדרים דיסקרטיים בצפון?

אם אתם מבלים באזור הצפון, אתם בוודאי נהנים מנוף מרהיב, מי  ים תיכון צלולים והמים של ימת הכינרת. זאת באזורים הצפוניים יותר. בצפון אפשר לצאת אל טיולים או פגישות שמתרחשות במרכזים שונים באזור. בכך רבים בוחרים להתרענן או להתארח בחדרים לפי שעה באזור הצפון, בעוד שישנם אנשים שמחפשים צימרים בצפון או חדרי אכסנייה זולים שאפשר לשהות בהם כמה שעות, או למשך לילה שלם.

אז כיצד מוצאים את החדרים המוצלחים ביותר?

על מנת למצוא חדרים כאלה, אפשר להכנס אל אתרים המציעים חיפוש ממוקד מדויק וכזה שיענה על כול הצרכים של הלקוח. כאשר אתם נכנסים לפורטלים אשר עוסקים בחיפוש מלונות בצפון או בכול מקום אחר – שימו לב כי מדובר בפורטלים בהם אפשר לבצע בסינון על פי אזור, כמו גם סינון על פי מחיר, תוך בחינת החדרים על ידי תמונות אמיתיות שפרסמו גולשים. וודאו כי באתר אפשר ליצור במהירות קשר עם המקום, או לבצע הזמנה אינטרנטית.

כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירת חדר לפי שעה:

ניקיון – וודאו כי החדר אסתטי נעים ונקי.

ציוד – שימו לב כי אתם יכולים לקבל ציוד כמו מגבות, מצעים נקיים, קפה, ספלים ושאר שירותים.

דיסקרטיות – אם תרצו לשמור אל הפרטיות שלכם, וודאו כי אפשר לשלם בדיסקרטיות על החדר, ולחנות את הרכב בקרבת מקום.

מחיר – בצעו השוואת מחירים ובחרו חדר במחיר אטרקטיבי לשעה בקריות ובצפון, ללא פשרה על איכות וניקון. בכך תוכלו לבחור נכון.