מכירת רכב לטובת פירוק עולה על הפרק כאשר הרכב יורד מהכביש לאחר תאונה ובמקרים בהם מדובר ברכב ישן שלא כדאי עוד לתקן. אם יש בידכם רכב לא תקין או ישן שאין אפשרות לתקן או שלא כדאי לתקן – מכירת הרכב לטובת פירוק היא הפתרון המושלם. התהליך מהיר ופשוט כך שתוכלו להשלים את מכירת הרכב עוד היום למגרש פירוק רכבים!

מתי נמכור לפירוק רכב אחרי תאונה?

כל רכב שעובר תאונה עובר בדיקת שמאי מטעם חברת הביטוח. במקרים בהם העלות של התיקון גבוהה משווי הרכב או במצבים בהם אין אפשרות לתקן את הרכב ההמלצה תהיה על העברת הרכב לפירוק. כך למשל, במקרים בהם רכב בשווי של 20,000 שקלים עובר תאונה וניזוק באופן משמעותי, העלות של התיקון עשויה להגיע ל-25,000 שקלים כך שחברת הביטוח תעדיף לשלם לכם את שווי הרכב על פני מימון התיקון.

מכירת רכב ישן לפירוק

שוק רכבי יד 2 בארץ מציע בכל רגע נתון עשרות אלפי רכבים למכירה. אין זה פשוט למכור רכבים ישנים גם במחירי רצפה. אם יש ברשותכם רכב ישן עם בעיות מכניות יהיה לכם קשה מאוד למכור אותו גם בתמורה לסכום מצחיק של כמה מאות שקלים. פנייה אל חברת פירוק רכבים חוסכת לכם את הצורך לפרסם את הרכב ולנהל בעצמכם את המכירה.

כל שעליכם לעשות זה להזמין נציג מטעם חברת הפירוק ולהציג בפניו את הרכב. בפגישה אחת קצרה תשלימו את העברת הבעלות ותקבלו את הכסף בעבור הרכב. ראו לדוגמה קונה רכבים לפירוק בנתניה!

מה קורה לרכבים שנמכרים לפירוק?

החברות שרוכשות רכבים לפירוק מפרקות מהם חלקים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר ומעבירות את שאר החלקים למחזור וגריטה. הקפידו לנהל את התהליך מול גורם מקצועי ואמין שמתנהל בשקיפות מוחלטת. אל תוותרו על ביטול רישיון הרכב שפוטר אתכם מכל אחריות עתידית לרכב.