השאלה אילו דלתות אתם מעדיפים, איננה אך ורק עיצובית. אם אתם שוקלים להתקין מתח לדלת, תרצו בוודאי לדעת האם זה אביזר כושר שמתאים לכל דלת. 

לא משנה רק הדלת, משנה המשקוף 

מחפשים פתרון אקטיבי, יעיל ומגוון, לשיפור הכושר בבית? אין ספק כי מתח לדלת הינו פתרון אופטימלי שניתן לבצע בעזרתו מגוון עצום של תרגילים. יתר על כן, כאשר משלבים אותו עם גומיות התנגדות או גומיות כוח, מגדילים לאין ערוך את אופציות האימון שמתאים לגברים ולנשים וכן לבני נוער ואף לילדים. אך לפני שאתם פונים לרכוש או להזמין מתח לדלת, פחות משנה מהי הדלת המותקנת בביתכם אלא יותר חשוב לבדוק את המשקוף. זיכרו כי את המתקן הזה מחברים למשקוף ומיד נפרט למה צריך לשים לב. 

כך בוחרים מתח לדלת, על פי המשקוף 

תחילה, מה שצריך לעשות זה למדוד את המשקוף מקצה לקצה. לאחר שאתם יודעים בדיוק מהו רוחב המשקוף (רוחב הדלת), תצטרכו לבחור מתח שמגיע לרוחב הזה, בשום אופן לא קצר יותר מכך. שימו לב כי על פי רוב המתח הוא מתקן בעל הברגה מסוימת או פתיחה, כך שניתן להאריך או לקצר אותו בגבולות מסוימים. במילים אחרות, ישנם דגמים שנועדו לדלתות במפתח רגיל ויש כאלה שנועדו למפתח צר יחסית או רחב יותר מהממוצע. 

עובדה חשובה – כיום לא חייבים לפגוע במשקוף! ישנם סוגים מיוחדים של מכשירי מתח, שלא מחייבים ביצוע קידוחים. זאת אומרת שאפילו אם המשקוף עשוי עץ ישן שאתם חוששים שיפגע מהקידוח, זה כבר לא מחסום. ניתן להשיג מוט מתח מומלץ שיכול להיתפס במשקופים של דלתות מעץ, משקופי ברזל או פתחי בטון ללא משקוף או דלת כלל.