חושבים לצאת לחופשת אנגליה עם ילדים ותהיו מעוניינים לבקר באטרקציות מדהימות שיהפכו את הטיול שלכם למעניין וכיפי יותר? בין האטרקציות המובילות שנמליץ עליהן אפשר לציין את ארמון בקינגהם, משכנה של משפחת המלוכה הבריטית, לקחת תמונות ליד הביג בן ולבקר במאדם טוסו. כל אלה יהיו מקומות שלא תרצו לפספס.

התחילו מביקור במאדם טוסו

מוזיאון מיוחד במינו שרבים שמעו עליו ברחבי העולם הוא המאדם טוסו באנגליה. אלו מכם שמתכננים טיול של אנגליה עם ילדים ירצו לבקר בו וזאת כדי שהילדים יוכלו לקחת תמונות לאינסטגרם עם מודלים משעווה של דמויות מפורסמות שהם מכירים. כך הם יוכלו ליהנות מאוד ולהעביר מספר שעות טובות במוזיאון יחד אתכם.

ביג בן – חובה לבקר בו

מקום נוסף שיהיה מעולה כאשר מדובר על חופשה משפחתית עם ילדים באנגליה זה הביג בן. תוכלו להצטלם במקום ולהתרשם מהיופי של הארכיטקטורה שלו תוך כדי שמסבירים לכם ולילדים שלכם קצת על ההיסטוריה של הביג בן. בוודאות יהיה מדובר במקום מעניין שתרצו לבקר בו וזאת כדי שתוכלו להתרשם מהיופי המיוחד של אנגליה והמבנים הידועים שלכם שמפורסמים בכל רחבי העולם. זה יהיה שווה את הזמן שלכם!

ארמון בקינגהם – משכן משפחת המלוכה

אפשרות נוספת שתהיה מעולה לטיול עם הילדים זה ארמון בקינגהם שמהווה את משכנה של משפחת המלוכה. במהלך הביקור שלכם במקום יהיה ניתן להסביר לילדים על ההיסטוריה של המבנה והקשר שלו למשפחת המלוכה וזאת כדי להעשיר את הידע ההיסטורי שלהם בנוגע לצד הזה של אנגליה. לאור זאת יהיה מדובר בחוויה מצוינת ומאוד טובה עבור אלו מכם שירצו להראות לילדים שלהם צדדים שונים של אנגליה ולהסביר על משפחת המלוכה שלה.