קפריסין, האי הכי קרוב לישראל, מזמן לא מעט אטרקציות ואפשרויות בילוי. ואם חשבתם ששווה להגיע רק אם אתם חובבי הכל כלול, הרשו לנו לספר לכם כמה דברים על טיולים בפאפוס. חוויה קרובה, אבל גדולה מהחיים. טיולים בפאפוס – כל מה שרציתם ויותר.

פאפוס העתיקה ופאפוס התיירותית

פאפוס נמצאת באזור הדרום מערבי של האי, ואפשר למצוא בה אזורי תיירות מובהקים. העיר מלאה תיירים במיוחד בשיא עונת התיירות, אך יש המגיעים לשם גם בחורף שכן מזג האוויר די נוח. בתוך העיר ומחוצה לה נוח להגיע בתחבורה ציבורית או ברכב שכור. מומלץ להקדיש זמן לפאפוס העתיקה, המשובצת המון סמטאות מלאות חן, בתי קפה משגעים, מסעדות, ארכיטקטורה מיוחדת ועוד הפתעות. מלבד שיטוט באזור התיירותי, אפשר לתת קפיצה למצודה העירונית הקדומה ולא לוותר על ביקור בנמל. מלבד מסעדות דגים, חנויות של מזכרות ודוכנים, אפשר לשוטט וליהנות מהדרך עד המגדלור המרהיב. אם אתם אוהבים עתיקות או את תרבות יוון הקדומה, במרחק לא גדול של הליכה מחכים לכם קברי המלכים. אוהבים קניות? קרוב קרוב הוקם קניון פאפוס המודרני.

לצאת מפאפוס לטיולים בקפריסין

אי אפשר להזכיר טיולים בפאפוס, מבלי להזכיר שלל אפשרויות לצאת לטיולים מהעיר עצמה. מיקומה של העיר מאפשר להמשיך הלאה, ברכב שכור או בג'יפ. אפשר לנסוע לאחד מיערות הסביבה או לבקר בכפרים המקומיים ומסבירי הפנים. במרחק נסיעה לא גדול, מחכות לכם שמורות טבע, מפלים שוצפים, לגונות מקסימות. מחוץ לפאפוס תוכלו להכיר עולם שלם של כפרים אותנטיים, בתי אבן עתיקים, כנסיות מקומיות זעירות, בעלי מלאכה מקומיים שמוכרים את תוצרתם והרבה חיוכים מכל עבר. ולחובבי קולינריה, המטבח המקומי מציע עושר של טעמים, יקבים ובתי אוכל שישאירו טעם טוב ושמחה בלב.

>המידע באדיבות קפריזה טיולים ואירועים בקפריסין