כאשר מגיע אלינו אורח מחו"ל, בין אם זה אורח אחד (או קבוצה של אורחים), אז באופן טבעי אנחנו רוצים שהוא יראה כמה שיותר מארץ ישראל, אנחנו רוצים שהוא ייהנה מהנופים המרהיבים שיש בארץ, אנחנו רוצים שהוא יבקר באתרים היסטוריים, אתרים בעלי משמעות דתית או בעלי משמעות מיוחדת, הן להיסטוריה האנושית והן להיסטוריה שלנו, היהודית או הישראלית.

אנחנו יכולים לקחת אותו בעצמנו לכל מקום ומקום, הבעיה היא, שזה ידרוש מאיתנו גם זמן וגם לא מעט הוצאות. מה עוד שאנחנו בעצמנו לא בהכרח יודעים כיצד להגיע לכל מקום, מתי המקומות פתוחים וכדומה. על כן, הפתרון הטוב ביותר עבורנו, הוא לספק לו שירות דרך חברה מקצועית, חברה שמארגנת שירותי טיולים בישראל לתיירים, בצורות וברמות שונות, על פי דרישה.

אחת החברות המובילות בתחום, היא חברת goldcarpet israel private tours. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי טיולים וסיורים בישראל. בין היתר היא מציעה שירות של טיולים ליום אחד, דבר שיכול להתאים לאורחים אשר מגיעים אלינו לימים ספורים ואין להם זמן לבקר בכל המקומות, או לאורחים אשר אינם מעוניינים בהכרח לצאת כל יום לטיול, אז אנחנו יכולים לבנות להם תוכנית אשר כוללת מדי פעם ימי טיול ובשאר הימים הם יבלו בדרכים אחרות. בנוסף, החברה גם מארגנת טיולים יותר ממושכים לימים ספורים, שבוע ומעבר לכך אם נדרש.

בין היתר, החברה מספקת מדריך ושירותי הסעות, וכן מסלולים לאתרים ויעדים שונים. לחברה יש מסלולי טיולים קבועים לאזורים כגון, רמת הגולן, הגליל, חיפה, תל אביב ויפו, ירושלים, ים המלח וכן אילת. צריך לקחת בחשבון, אם אנחנו רוצים לצאת עם האורח שלנו לאזור מסוים, באופן טבעי, יש אזורים שנוכל לצאת איתו לטיול של יום אחד, ויש אזורים אליהם נצטרך לצאת לטיולים יותר ממושכים. הכל תלוי באזור המגורים שלנו ובמשך זמן הנסיעה.

לפני סיום חשוב לומר, רצוי להכין הכל מראש, על מנת שלא נצטרך לחכות לרגע האחרון. ככל שנכין את התוכנית זמן מה מראש, כך הוא ייהנה יותר בשהותו בישראל.