נופש הוא דבר שכולנו כבר באופן קבוע צורכים, הרבה הודות למדיניות השמיים הפתוחים אשר הגדילה את התחרות והביאה אל עלות הכי נמוכה אי פעם עבור טיסה מעבר לגבולות הארץ שאותה אנחנו מקטנות מכירים. זה נעים לעבור אל עבר מקומות אחרים, שם יש שפה שונה ומנהגים שונים, ושם לגלות עד כמה אנשים שונים הם בסופו של דבר די דומים בבסיס, ועד כמה העולם הזה מכיל נופים מרהיבים ביופיים ואת האפשרות ליהנות מרוגע שאותו משיגים הרבה בזכות שינוי מקום מוכר למקום חדש ומסעיר. מה שנותר הוא רק לבחור בין נוף ירוק של וילות וכפרי נופש בחו"ל או בנוף צבעוני של בירות אופנה אורבניות.

לא חייבים נופש בחו"ל עם נוף עירוני

כמה פעמים כבר אפשר לפגוש את אותו הנהר המרכזי אשר חוצה את אותה עיר בירה מאוד תיירותית. הרי שם פוגשים את אותם בתי קפה ועושים קניות באותן חנויות רשת שכל הישראלים כבר היטב מכירים. נופים אירופאים לצד מזג אוויר יותר הפכפך ונעים הם דבר שישראלים מאוד אוהבים, אבל אירופה טומנת בחובה גם הרבה מאוד תיירות שהיא בעיקרה כפרית, ולא בהכרח מטיילת בערים מרכזיות, אלא עוברת בדרכים צרות שממקמות את המטיילים באזורים ישנים של כפרי הנופש באירופה. זה המקום המושלם לרגיעה מן ההמון העירוני ולקבל יותר אוויר צח לצד תרבות מיוחדת בכל כפר כפרי בארץ אירופית.

מאגם גארדה ועד היער השחור

ברחבי אירופה כולה יש לא מעט היצע של אזורים כפריים יפים ושקטים, ומתוכם כל מטייל בוחר לעצמו את החופשה שלה הוא מצפה אחרי ימים ארוכים של חיפושי ובדיקה של מידע לגבי האטרקציות קיימות שאותם האזורים. המקומות שהם אולי בגדר הכי פופולאריים הכי מבוקשים הם אלה של אגם גארדה בצפון איטליה, שזה האזור של האגמים, והאזור של היער השחור בגרמניה אליו מגיעות משפחות רבות לנופש מלא במקומות שבהם כל המשפחה מבלה בנעימים. העלויות של כל אחד מאלה משתנה לפי העלות של הטיסה, מספר הימים והמקומות שבהם ללון בוחרים, אבל כל אחד מאלה מבטיח הנאה צרופה בנופים טובלים בירוק עם שילובי אטרקציות די דומים.