דילים במלונות בארץ מה צריך לדעת?

חופשה בארץ הפכה להיות בחודשים האחרונים האופציה הכמעט יחידה. כך זה כאשר הטיסות מוגבלות וכל אחד חושש להציב את כף רגלו בארץ זרה. אין ספק שאימת נגיף הקורונה פגעה מכה של ממש בתחום הנופש והתיירות, וחוללה בו שינויים דרמטיים. אבל אולי העובדה שמטיילים ישראלים יבחרו לטייל בגבולות הארץ תיטיב עם הענף? ימים יגידו. בכל מקרה עליכם לדעת כמה דברים לפני שאתם מחפשים דילים במלונות בארץ כמו למשל באילת. הנה המידע לפניכם.

 

מה שאתם צריכים לדעת

  • בעידן הקורונה חשוב מאוד לברר את נושא ביטולי עסקאות בגין אילוצים שעלולים להתרחש. שכן אין מי מאתנו שיכול להיות בטוח שאכן הנופש יתאפשר והוא יוכל לצאת לחופשה אותה הוא הזמין. במידה וקיימת אפשרות לבטל את העסקה ללא עמלה ובלי קנסות – אפשר להמשיך הלאה.
  • ניתן למצוא דילים משתלמים מאוד במגוון מלונות ברחבי הארץ כמו למשל במלון קלאב הוטל שבאילת. אמנם אם אתם רוצים להיות מתוכננים מראש המחיר עשוי להיות יקר יותר. אבל גם ברכישה מוקדמת ניתן לאתר חופשות שוות במחירים משתלמים במיוחד.
  • בארץ יש מגוון רחב של מלונות באזורים שונים. בין היתר ניתן להבחין ברשתות שמפעילות מספר מלונות. רשתות אלו לרוב תהיינה בעלות עוצמה ותצענה לכם חופשות אטרקטיביות ושוות יותר.
  • יש לבדוק בצורה יסודית מה כולל כל דיל. האם השהייה במלון כוללת ארוחות? פנסיון מלא? האם יש במלון מתחם ספא? בריכת שחיה? אתם צריכים לדעת מה אתם רוכשים ומה המחיר הזה כולל.
  • ועוד בעניין הקורונה – יש לברר מראש על ההתנהלות במלון ועל אמצעי הזהירות שנוקטים. האם יש פעילות רגילה? האם ניתן להסתובב בחופשיות בשטח המלון? אילו הגבלות חלות על החופשה והאם השהייה במלון הינה בטוחה ולא חושפת אתכם לנגיף.