החוף הפופולארי ביותר בקו פנגן הוא האד רין. אם אתם מחפשים ללון בבית מלון שנמצא במרכז העניינים, בסמוך לכל מסיבות החוף והתיירים שמגיעים, זה יהיה המקום הנכון בשבילכם, קראו עוד המלצות באתר תאי טורס. אך אם אתם מעוניינים בחופשה רגועה יותר, אולי יהיה כדאי לכם למקד את החיפוש אחר בית מלון שנמצא בסמוך לחוף אחר על האי.

בחלק מהחופי באי יכולים להיות חרקים שעוקצים, ועל כן רצוי לברר את הפרטים מראש עם בית המלון, כדי שתדעו בדיוק להיכן אתם מגיעים ותוכלו להיות מוכנים עם תרסיס נגד חרקים במידת הצורך. זה יוכל לשדרג את החופשה שלכם ולהפוך אותה להרבה יותר מהנה בסופו של דבר.

בונגלו או בית מלון?

אם אתם רוצים להרגיש כאילו אתם ממש מתחברים לטבע ושוכחים מהעולם המערבי, הרי שלינה בבונגלו לא רק תהיה זולה יותר, אלא גם תכניס אתכם הרבה יותר לאווירה שאתם רוצים. אפשרות אחרת על פני בית מלון יכולה להיות השכרה של דירה רגילה.

ניתן למצוא באתר Airbnb תמהיל מעניין של דירות להשכרה במחירים אטרקטיביים במיוחד, וזאת לצד בתי מלון שגם כן מציעים חדרי אירוח במחירים לא רעים בכלל. כך שאתם רק צריכים לבחור במקום הנכון בשבילכם, בהתאם לדרך שבה הייתם רוצים לראות את החופשה שלכם.

ניתן לשלב בין מספר איים

אם אתם רוצים להפוך את החופשה שלכם לכמה שיותר מהנה ומיוחדת, יהיה כדאי לכם לשלב בין מלונות בקופנגן, קו סמוי וקו טאו. שלושת האיים נמצאים במרחק קצר האחד מהשני, כך שההגעה מאחד לשני תהיה קלה למדי ותהווה הזדמנות נהדרת עבורכם ליהנות מכל רגע בסופו של דבר.