בין אם ראיתם את זה לאט לאט קורה ובין אם קמתם בבוקר וגיליתם הצפה באחד החדרים, יש פעולות שאתם צריכים לעשות בין הלחץ לחוסר האונים וזה להתקשר לשירות שאיבת הצפה. כשהדאגות העיקריות נעות בין כמה מהר הם יכולים להגיע ואיך אתם משקמים את הנזק שנעשה בעקבות ההצפה, דעו כי יש פתרון לכל דבר.

שירות שאיבת הצפה ושיקום הנזק – כל התשובות

זמין למצבי חירום

מכיוון שהצפה היא סוג של מקרה חירום, ישנם צוותים שלמעשה 'מחכים' למקרי החירום הללו ומוכנים לסייע ברגע האמת. גם אם ייקח להם כמה שעות להגיע, הם יגיעו ויסייעו לכם לטפל בבעיה הרטובה שצצה לכם. שאיבת הצפה צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע שיודעים כיצד לתפעל מים עומדים, לייבשם ולטפל בנזק שעשו.

מוצאים את הבעיה

אם לא הייתה סערה ענקית שהתחוללה ויצרה את ההצפה שאיתה אתם מתמודדים כרגע, הרי שחייבת להיות נקודה שממנה כל ההצפה הזו התחילה. אותו הצוות שיגיע אליכם וישאב את המים העומדים לא ישאיר אתכם עם הבעיה המציפה אלא ימצא אותה, יתקן אותה וימשיך הלאה בעבודתו לייבוש החדר.

עובדים בזריזות וביעילות

מהרגע בו יצרתם איתם קשר ועד לנקודה שהם הגיעו, יעבור זמן לא רב והם גם ניגשים לטפל בבעיה עם המכשור הנכון. מכשיר לשאיבת המים העומדים, מכשיר לייבוש תת רצפתי, מקרני חום, מייבשי לחות וכל מה שצריך בכדי להחזיר את החדר לקדמותו, לפחות מבחינת הלחות והרטיבות הקיימים בו. הצוות ידע כיצד לייבש את החדר בהתאם למצבו ולייצב את תחזוקתו כמה שיותר מהר.

לסיכום, אין ספק שלגלות הצפה ולתפעל אותה זה אף פעם לא כיף אבל איזה כיף לדעת שיש שירות שאיבת הצפה שיכול להגיע תוך מספר שעות ולעזור לכם בתהליך של שיקום נזקים!