בין אם יום ההולדת של אחד מבני הזוג מתקרב או שפשוט החלטתם להתפנק ביחד ביום עיסוי בספא, הגעתם למקום הנכון. קבלת עיסוי הינו חוויה מרגיעה, כאשר נרגעים ביחד זוהי הזדמנות נהדרת להעמקת הקשר מתוך מקום רפוי ושליו. במתחם ספא רפאל תוכלו למצוא חבילות וסוגי טיפולים שונים ומגוונים, בין אתם רוצים רק לקבל עיסויי או שאתם שוקלים ביקור בספא לצורך קבלת טיפולים נוספים.

שיאצו

מקורו של טיפול השיאצו הינו במסורת היפנית העתיקה. הטיפול מתבצע על ידי לחיצה בנקודות האנרגיה המיוחדות שבגוף, נענוע, הרעדה ומתיחה של אזורים שונים בגוף לצורך ריפוי בבעיות שונות אך שיאצו מתאים גם כטיפול לאנשים בריאים לצורך קבלת הרגשה טובה יותר ותחזוקת הגוף.

עיסוי תאילנדי

מקורו של עיסוי זה הינו במסורת התאילנדית העתיקה. העיסוי מתבצע על ידי לחיצה בנקודות מסוימות בגוף ומתיחות של איברים לצורך שיפור הגמישות ושיפור ואיזון של מחזור הדם. בשונה מעיסויים אחרים, העיסוי התאילנדי מתבצע לרוב כשהמטופל שוכב על הרצפה. עיסוי זה משחרר חסימות במערכת הדם והלימפה ומקל על לחץ נפשי, כאבי גב, כאבי ראש שונים, כאבי שרירים ומסייע לבעיות של נדודי שינה.

עיסוי שבדי קלאסי

העיסוי השבדי הינו נחשב לעיסוי עדין הנעשה בעזרת שמן שקדים חמים. עיסוי זה תורם רבות לזרימת הדם ומסייע לפעילות הלב, משפר את חילוף החומרים בגוף, מרגיע ומפחית לחצים גופניים ונפשיים כאחד.

עיסוי פנים וקרקפת

עיסוי הפנים קיבל פחות פרסום משאר סוגי העיסויים אך הוא עיסוי חשוב, כיף וממכר כאחד. לא משנה מהו אורח חיינו, את שרירי הפנים אנחנו מפעילים בכל יום. שרירי הלעיסה ושרירי ההבעה הינם שרירים שמתאמצים רבות במהלך חיינו וזה לא שכיח ששרירים אלו נתפסים. על ידי עיסוי של הפנים נוכל להרפות את שרירים אלו ולשפר את זרימת הדם לפנינו וגם למוח. עיסוי הפנים גם תורם למען עיכוב הזדקנות עור הפנים. עיסוי הקרקפת משפר גם הוא את זרימת הדם אל הראש ואל המוח ויכול אף לתרום למראה שיער רענן בטווח הארוך.