אין דבר יותר מהנה מלשכב על מזרן ים רשת במים ולצוף על הגלים, להשתכשך במים ולהשתזף. כולנו אוהבים ים, בריכה וכל דבר שקשור למים. אחת החוויות הקיציות המענגות והכיפיות ביותר, היא נסיעה לים או לבריכה. לשכב על החוף ולהשתזף, להיכנס ולהשתכשך עם הגלים. להשתולל, לשחק ולקפוץ במסיבת בריכה פרועה. עם מזרן ים רשת, תשדרגו את החוויה שלכם פי כמה.

אנחנו רגילים להיכנס לים ישובים על אבוב – גלגל ים או על מזרן מתנפח, לילות ולרדת עם הגלים, להשפריץ מים על החברים וליהנות מכל גל שמאיים עלינו ולעבור אותו. אם אתם רוצים לשדרג את החוויה הזאת, להגביר אותה ולמצות את הים או הבריכה במקסימום, הכירו את מזרן הים רשת.

מזרן ים רשת הוא חד משמעית המצאה גאונית ששינתה לי את חווית השהיה במים. זה בעצם דומה מאוד למזרן מתנפח רגיל. הוא בנוי ממסגרת מתנפחת כמו גלגל ים, מצופים ומזרן רגיל. אך בתוך המסגרת נמצא במקום מזרן עבה – רשת נוחה וכיפית.

יתרונות

למזרן ים רשת יש יתרונות רבים כמו כוס מתקפלת. ראשית: אנחנו לא צריכים להוציא כל כך הרבה כוח על ניפוח המזרן. אם אתם זוכרים את הדרך לים, מלווה בניפוח גלגלים או מזרני ים, תשכחו מזה. קנו מזרן ים רשת ותחסכו את כל זה.

כאמור, מדובר במסגרת מתנפחת בלבד. כך שכאשר אנו רוצים להיכנס למים, ננפח את המזרן בכמה שניות, והופ… למים.

בנוסף, אם אנחנו רוצים להיכנס לבריכה, על מזרן אך גם להתרטב כמו שצריך, לא נוכל לעשות זאת עם מזרן רגיל, אלא אם כן נקפוץ למים. אתם מבינים לבד איך תצאו מהמים עם מזרן רשת.