חגיגות נישואין הם תמיד עניין יקר. המחירים של האולמות, של שירותי הקייטרינג, הצלמים, התזמורת ויתר נותני השירות בהחלט אינם זולים. אבל זה לא אומר שחייבים להיכנס לסאגה של הוצאות בלתי נשלטות. אז אם אתם פותחים פרק שני בחיים, ואתם נישאים בקרוב כדאי לכם לקרוא טיפים מבית ניין אירועים ולקבל רעיונות כיצד תוכלו לחסוך ולהוזיל את העלויות של האירוע שלכם.

כך תוזילו עלויות

ראשית עליכם לזכור כי אתם ורק אתם מחליטים איזה סדר גודל של אירוע אתם עורכים. ברור שאתם יכולים לערוך חתונה ענקית ולהזמין את כל המכרים, הקרובים והידידים שלכם. אבל לא תמיד זה נכון וחכם. במיוחד עם מדובר על נישואין שניים. במקרים רבים נכון לערוך אירוע סולידי ומצומצם יותר בו אתם חוגגים עם השמחה שלכם בלי להזמין מידי הרבה אורחים. כמובן שככל שהאירוע מצומצם יותר כך העלויות שלכם נמוכות יותר. אתם שוכרים אחד מבין שלל מקומות לאירועים קטנים ולכן שם המחיר יהיה נמוך. אתם מזמינים מספר מצומצם של מנות ולא מוצאים את עצמכם משלמים סכומי עתק עבור מנות אינספור.

התזמורת שמלווה את האירוע

אין ספק שזה אירוע שמח, וחשוב כמובן שהאווירה תהיה נעימה ושמחה במיוחד. אבל זה לא אומר שאתם חייבים לשלם על כך ביוקר. אמנם יש אנשים שסבורים שכדי להכניס שמחה לרחבת הריקודים חייבים לשלם סכומי עתק לאומנים ונגנים. אבל זה לגמרי לא מחייב. אתם יכולים לחסוך ולמצוא דרך למלא את האולם בשמחה ובזמר גם בלי לשכור אמנים יוקרתיים. המחירים יהיו נמוכים יותר אך האווירה בהחלט עשויה להיות נפלאה.

אירוע קצר יותר הוא אירוע חסכוני יותר

מי אמר שחתונה אמורה להימשך על פני שעות ארוכות? אם אתם בראש של הוזלת עלויות יכול להיות רעיון טוב לחגוג אירוע קצר יותר. זה יכול להיות אירוע בצהרי היום, אירוע של יום שישי או אירוע במועד רגיל, אך כזה שמתוכנן להיות קצר יותר. כך אתם שוכרים אנשי מקצוע לפחות שעות, והעלויות כמובן מופחתות.

האירוע שלכם יכול להיות שמח – בלי להוציא סכומי עתק בגינו.