הנה החדשות הטובות: ביטוח נסיעות לחו"ל של כללית, מכסה יותר ממה שהיה פעם. החדשות הרעות הן, שביטוח נסיעות, שלא עושים אותו במקום הנכון, הופך למסובך מתמיד. להלן הפרטים שתצטרכו לדעת על ביטוח לחול.

ביטוח לחול כללית

ביטוח חול כללית, יכול למזער את הסיכונים הבריאותיים הניכרים של נסיעות ארוכות: תאונות, מחלות, טיסות שהוחמצו, סיורים מבוטלים, אובדן מזוודות, גניבה, טרור, פשיטות רגל של חברות נסיעות, פינוי חירום (ואפילו החזרת גופתכם הביתה אם תמותו. סליחה על זה). 

ההחלטה אם להשקיע בביטוח לחול של כללית, הייתה תמיד החלטה מסובכת, וכמובן שמגפת הקורונה, הפכה את הבחירה הזו למורכבת עוד יותר. הנה כמה שיקולים שיעזרו לכם לבחור.

אל תיקחו סיכונים ועשו ביטוח לחול כללית

ההפסד הפוטנציאלי של כל נוסע משתנה, בהתאם למקום עליו הוא נוסע. ביטוח בריאות של כללית, מכסה כל בעיה רפואית שיכולה לבוא במהלך הנסיעה לחול. חשוב מאוד להיערך לכך בהתאם על ידי ביטוח לחול כללית.

ביטוח נסיעות לחו"ל

אפשרות ההחזר של כרטיס הטיסה שרכשתם, מצב בריאותכם, ערך המטען שלכם, לאן אתם נוסעים, המצב הכלכלי של חברת הטיולים שלכם וחברת תעופה, כל אלה מכסה ביטוח נסיעות לחול.

יסודות הביטוח

תפריט הביטוח, כולל חמש מנות עיקריות: ביטול והפסקת טיול, בעיה רפואית, פינוי, כבודה וביטוח טיסה. ניתן להוסיף פוליסות משלימות לכיסוי חששות ספציפיים, כגון גניבת זהות או פינוי פוליטי. 

הסוגים השונים של ביטוח לחול כללית – לחברי קופ"ח כללית, נמכרים בדרך כלל בשילוב כלשהו. תוך כדי שקלול האפשרויות, קחו בחשבון את החשיבות היחסית עבורכם של כל סוג כיסוי. האם הדאגה העיקרית שלכם היא לקבל את כספכם בחזרה עבור נסיעה שבוטלה או עבור מטען אבוד.