בעשור-שניים האחרונים, אנחנו שומעים יותר ויותר על פרויקטים עצומים לבנייה המתרחשים בתל אביב. מדובר על פרויקטים באזורים שונים בעיר, בין אם זה בשכונות קיימות על גבי שטחים של מבנים ישנים שנהרסו ובין אם זה בשכונות חדשות, אשר הייעוד של שטח הקרקע שונה ואיפשר בנייה של פרויקט חדש בעיר. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא פארק בבלי. מדובר על פרויקט ענק מבית חברות חג'ג' ודמרי, אשר אחראיות על בנייה של מספר מגדלים בפארק, עם למעלה מ-40 קומות. הפרויקט הוא יוקרתי, וזה בא לידי ביטוי לא רק באופי הבנייה, התכנון והעיצוב של המבנה עצמו, אלא של כל דירה ודירה, אשר עוצבו בצורה יוקרתית ומיוחדת על ידי טובי מעצבי הפנים. 

פרויקט זה נועד לצעירים ומבוגרים אשר ביכולתם הכלכלית לרכוש נכס בפרויקט, בין אם זה לשימוש עצמי ובין אם זה לצורך השקעה. צריך לומר, זה פרויקט הדגל של החברות שאחראיות עליו והוא נחשב לאחד מהפרויקטים החשובים ביותר שמתרחשים כיום בתל אביב. 

למה הוא כל כך משמעותי?

הסיבה שפרויקט זה זוכה לחשיפה עצומה ונחשב לכל כך משמעותי היא, שמדובר בפרויקט אשר מתרחש על שטח דונם עצמו של פארק חורש טבעי, מה שמאפשר לתושבי האזור בכלל ובפרט לדיירי הפרויקט ליהנות מחוויה יוצאת דופן של מגורים בעיר בסביבה המזכירה שטח טבע. המקום יכלול מסלולי הליכה ואופניים, מקום בו אפשר לעשות פיקניק וקמפינג, ויחד עם זאת, עדיין הם יחיו בעיר, ייהנו מהחיבור אליה על כל המשתמע מכך. 

לפני סיום חשוב להדגיש, לא רק שהמבנים או האזור בו פרויקט פארק בבלי מתבצע הם מיוחדים, אלא גם העובדה שהעיצוב של כל נכס ונכס הוא מיוחד ויוצא דופן.