פארקים לגיבוש משפחתי

מבחר פארקים לגיבוש משפחתי, בראש חודש ובבין הזמנים

אין כמו להעביר ראש חודש, סופ"ש או יום פנוי עם בני המשפחה בפארק לגיבוש משפחתי, קצת שקט מהעיר ופנאי עם כולם. מחפשים פארקים מצוינים שעשויים להוות בחירה יוצאת מן הכלל לטיול עם המשפחה? הכנו לכם רשימה של פארקים לגיבוש משפחתי שללא ספק עשויים להוות בחירה יוצאת מן הכלל.

כל אחד מהפארקים שנזכיר נחשבים למובילים בארץ וכאלה שרבים ברחבי הארץ בוחרים לפקוד אותם לאורך כל ימות השנה. הם תמיד מטופחים, נמצאים במצב מצוין ואין ספק כי כל אחד מהם שווה ביקור.

  • גני יהושוע – אם אתם נמצאים בגוש דן ורוצים לטייל במקום קרוב, גני יהושוע זהו פארק מקסים לגיבוש משפחתי וטיול בסופ"ש, ראש חודש או כשיש לכם זמן פנוי ואתם רוצים לשטוף את העיניים עם ירוק.
  • פארק רעננה – פארק מטופח במיוחד ופנינה טבעית עם שפע של צמחיה עשירה, מקומות ישיבה מוצלים ואזורים לפיקניק עם המשפחה. מקום נפלא לביקור כיעד לגיבוש משפחתי מוצלח.
  • פארק רמת השרון – אחד הפארקים היפים והמטופחים בארץ. הצמחייה המגוונת לצד המים הזורמים משתלבים בהרמוניה ומהווים מקום נפלט נהדר לכל בני המשפחה מכל ההמולה והרעש שמסביב.
  • פארק המושבה – מיקומו של הפארק בזיכרון יעקב והוא נחשב לפופולארי ביותר בעיר ובסביבה. מקום מצוין לביקור עם הילדים כדי שיוכלו להתרוצץ בדשא וליהנות יחדיו.

אם אתם רוצים ליהנות עם בני המשפחה ביום פנוי ולהתגבש, לפחות תעשו את זה כראוי. תוכלו לעשות על האש, אולי פיקניק או סתם לתת לילדים להתרוצץ. מה שלא תבחרו לעשות, תעשו את זה בדרך המועדפת עליכם ותיהנו מכל רגע. אין כמו זמן פנוי לגיבוש משפחתי והנאה בין כל בני המשפחה. אלו ללא ספק רגעים נהדרים ומיוחדים.