"מעולם לא טסתי במטוס פרטי בעבר, למה זה כדאי?" – שאלה שנשאלת לעתים קרובות, במיוחד על ידי אנשים חדשים בעסקי המטוסים הפרטיים. במאמר זה, נרצה לספר לכם על כמה יתרונות מובהקים שיש בטיסות במטוס פרטי.

למה כדאי לטוס בטיסה פרטית?

זה נכון שלראות מישהו עולה על מטוס פרטי, בדרך כלל, מביא את האדם הממוצע להאמין שזה משהו ששמור רק לסלבריטאים או לאדם עשיר מאוד. עם זאת, זה לא בהכרח נכון.

תעשיית הטיסות הפרטיות, התרחבה עם השנים והיא הופכת זמינה יותר עבור האדם הממוצע, מסיבות הכוללות מחיר והטבות. לא רק אלה, כמובן, מיתרות של הטיסות המסחריות של פני אלה הפרטיות אלה יתרונות גדולים אחרים יגרמו לכם לחשוב על טיסה פרטית.

טיסה פרטית – רעיון שכדאי לקחת בחשבון

הרעיון לטוס בטיסה מסחרית, לא ממש מושך את כולם. עבור חלק מהאנשים, טיסה בחברת תעופה מסחרית, הפכה לטרחה ומסורבלת יותר מאי פעם.

מאידך, טיסות פרטיות, מציעות אלטרנטיבה למי שמעדיף פרטיות ויוקרה יותר ממה שנמצא ברוב שדות התעופה וחברות התעופה הגדולות. טיסה פרטית מציעה נוחות, פרטיות וגמישות שפשוט לא תמצאו בשום מקום אחר.

חוסך זמן יקר

טיסה מסחרית, יכולה להיות חוויה קדחתנית. יש לקחת בחשבון קווי אבטחה, שדות תעופה צפופים ושעות ארוכות של זמן טיסה ועצירות ביניים. טיסות מסחריות, עשויות לחסוך לכם קצת כסף, אבל הן יעלו לכם זמן יקר, שעבור רבים, הוא יקר יותר מכסף.

עם מטוסים פרטיים של חברת כאן באוויר, אתם מדלגים על כל הטרחה וכאבי הראש שיש בטיסה מסחרית. אתם יכולים לשבת לאחור, להירגע וליהנות מהטיסה, תוך כדי חיסכון של זמן יקר שבו תוכלו לעשות את מה שחשוב לכם באמת.