כל מי שביקר בישראל יגיד לכם כי זו אחת המדינות היפות ביותר בעולם אשר בתא שטח כל כך קטן מרכזת כל כך הרבה אטרקציות. מחד יש לנו אגם יפהפה כמו הכנרת ומנגד מדבריות מרשימים בכל קנה מידה כמו הנגב או מדבר יהודה. מחד יש לנו שמורות טבע ירוקות כמו רמת הגולן ומנגד מכתשים מדהימים אשר אין עוד כדוגמתם בעולם. לכן זה אך טבעי כי יש כל כך הרבה מסלולי טיול בארץ ואין ספק כי זה דבר משמעותי ביותר שאי אפשר להתעלם ממנו. על רקע זה ברור מדוע רבים מחפשים אחר אפשרויות טיול שונות ומגוונות ועל רקע זה ברור מדוע מסלולי סנפלינג פופולריים בארץ הם כה אטרקטיביים. יש הרבה מסלולים אשר אפשר לעשות בארץ בעזרת מדריך סנפלינג כמו נחל זויתן, נחל אוג, נחל קדש, נחל טור ועוד. כל מסלול כזה הוא עולם ומלואו והוא יספק לנו חוויה בלתי נשכחת.

האם כדאי לעשות סנפלינג בצורה עצמאית?

עליכם להבין כי סנפלינג זה דבר מאוד בטוח גם עבור מי שמחפש ימי גיבוש אתגריים לקבוצות, אך רק אם הוא נעשה על ידי אנשי מקצוע. אל תהיו חכמים בלילה ותצאו לטיול סנפלינג באופן עצמאי אם אין לכם הכשרה בכך ואם אין לכם ניסיון רב בכך מכיוון שאם תעשו זאת אתם עלולים לסכן מאוד את עצמכם ואת כל מי שנמצא בטיול ורוצה לעשות סנפלינג. עליכם להבין כי יש הבדל גדול בין טיול רגיל ובין טיול סנפלינג וזאת עקב העובדה שיש ללמוד איך לעשות סנפלינג ולא כל אחד יוכל לקחת חבל ולהתחיל לעשות זאת ללא הכשרה מתאימה וולא לימוד מקיף ויסודי אשר ניתן על ידי בעל מקצוע מנוסה ומקצועי.

האם העלות של שכירת חברת סנפלינג היא גבוהה?

יש לציין גם כי באופן יחסי העלות של שכירת חברה אשר תבצע בשבילנו את הסנפלינג ותסייע לנו בכך הוא מאוד לא גבוהה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך. העובדה כי ברגע שאתם שוכרים את החברה אתם תיהנו גם הרבה יותר וגם תהיו הרבה יותר גדולים היא בונוס גדול והופכת את שכירת החברה להרבה יותר משתלמת.