עריכה

דובאי מציעה סביבה פנטסטית לנופש מושלם. יש בה את כל המותרות שאפשר לדמיין, היא ענקית ומלאה אטרקציות מטורפות, לילדים, לחובבי אקסטרים, למבוגרים ולכל המשפחה.

אז מה אפשר לעשות בדובאי שלא תמצאו בשום מקום אחר?

שייט מטורף ב Seabreacher

קצת קשה להחליט אם מדובר בצוללת או מטוס קרב. זהו ה Seabreacher – רכב ימי, המאפשר לכם לנוע בתוך המים, כמו טייסים במטוס קרב. הוא נע במהירות עצומה בתוך המים, בזכות מנועים חזקים ומבנה הידרודינמי חכם, שמזכיר מבנה גוף של כריש גדול. חוויה אקסטרימית בלתי נשכחת של שעה שלמה במים הצלולים של דובאי.

הגן הזוהר

אטרקציה ייחודית לכל המשפחה, ממוקמת במתחם שבו נמצאים גם 5 פארקים נוספים. האטרקציה מציעה מספר מתחמים, מחולקים לפי נושאים. בכל אחד מהמתחמים יש דמויות, תפאורות ומיצגים צבעוניים, מוארים בתאורת לד. התוצאה מרהיבה וקסומה ומתאימה לכל הגילאים.

בורג' חליפה

גורד השחקים הגבוה ביותר בעולם, בגובה 803 מטרים, הוא מקום מושבם של בתי מגורים, אך גם של בית מלון, מרכז מסחרי, מזרקה ענקית מהגדולות בעולם ותצפית מדהימה, שבימים טובים מאפשרת לראות אפילו את חופי איראן. לקריאה אודות דובאי מלונות

300 מסעדות מישלן

בשנים האחרונות, דובאי נהנית מתנופת פיתוח תיירותית מדהימה. יש בה כיום מעל 300 מסעדות מישלן, כלומר מסעדות שזכו לשבחי הביקורת המחמירה ביותר בעולם (לשם השוואה, בישראל אין אפילו מסעדה אחת כזאת ואילו בלונדון לדוגמה, יש כמה מסעדות כאלה בלבד).

לסועדים פחות אנינים, יש לא פחות מבחר של אוכל מקומי מעולה, במסעדות, בשווקים ובמרכזי קניות.
לסיכום, טעימה זעירה על קצה המזלג, כמו זו שכאן למעלה, מציגה מעט מהשפע שיש לדובאי להציע למטיילים ותיירים מכל העולם. אז כדי לגלות מה באמת יש לדובאי להציע, פשוט בואו לבקר! למידע בנושא איך מקבלים ויזה לדובאי