ישנה אמרה ידועה שאומרת 'כשם שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונות'. פתגם זה נאמר על האדם, לכל אחד מאתנו טעם שונה. זה מתבטא בכל צעד בחיים שלנו. גם באירועים אנחנו יכולים לראות שיש את אלו שתמיד יערכו את האירוע באולם אירועים. (פשוט, יוקרתי, תלוי בתקציב…) יש מי שיעדיף לשכור גן אירועים יוקרתי ומכובד ויש את אלו שיעדיפו לעשות משהו יוצא דופן, נועז ושונה.

אירוע מהחלומות

לאנשים אלו, השכרת אוהלים הוא הפתרון. את האוהל תוכלו להציב בכל מקום שנראה לכם או במקום שאתם מקבלים בו את ההשראה. לדוגמה תוכלו לערוך חתונה על שפת הים, ערב יוקרתי במעבה היער, בפרדס בחיק הטבע ואולי אפילו בחצר הבית.

בנוסף תוכלו לעצב את פנים האוהל בהתאם לאירוע כיד הדמיון הטובה עליכם. החל בבמות וקונסטרוקציות שונות. וילונות ונברשות יוקרתיים, עיצובי תאורה מדליקים, מכונות עשן וכל מה שחלמתם להביא לאירוע שלכם.

כמה זה בטוח?

לחברות אוהלים להשכרה ישנם תקני בטיחות שהם חייבים לעמוד בהם. בניית קונסטרוקציה ממוטות ברזל חזקים ויציבים, יריעות בד חזקות חסינו אש ומוגנים מפני מים וכדו'. כך שאין לכם מה לדאוג, האירוע באוהל בטוח כמו במבנה.

אוהל ענק וממוזג

תוכלו לערוך באוהל אירוע בכל סדרי הגודל. אוהלים מוצעים בטווח עצום של גדלים. החל מ – 9 מ"ר ועד ליותר מ- 3000 מ"ר!! תוכלו לערוך בו ערב צנוע לחברים או אירוע קטן ונחמד, מנגד תוכלו גם לקיים אירוע בסדר גודל עצום של אלפי אנשים, כמו חתונות המוניות ערבי פרסום וכדו'.

המקום נראה לכם סגור וחנוק? חברות השכרת אוהלים כמו נתנוב אוהלים מציעים גם שירות השכרה של פתרונות מיזוג. מקררים תעשייתיים, מצננים ומזגנים. חשוב להתקין את מכשירי הקירור במיקום הנכון לפיזור יעיל בחלל.