אם אתם מתכננים טיול לברצלונה, כדאי מאוד שלא תוותרו על ביקור בסגרדה פמיליה בברצלונה. מדובר על מבנה שהפך לאחד מהסמלים המוכרים ביותר של ברצלונה. תכנן את המבנה האדריכל והאמן אנטוניו גאודי. המבנה הוא בעצם קתדרלה מרהיבה, אשר כל אדם שנחשף אליה לא יכול שלא להתפעל מהיופי והעוצמה שהיא משדרת.

סגרדה פמיליה – מידע כללי

סגרדה פמיליה שפירושה היא: "המשפחה הקדושה" היא כנסייה הממוקמת בברצולנה. אולם, לא מדובר בכנסייה רגילה, מדובר על אחת הכנסיות המרהיבות והמדהימות ביותר בכל העולם. מכל צד של הכנסייה יש תחריטים שונים ופסלים, דמויות ועוד. האדריכל גאודי היה גאון והוא התחיל לעבוד על המבנה לאחר שפרצה מחלוקת בין האדריכל הראשון שקיבל את הפרויקט לבין הלקוח שהזמין את הפרויקט.  בעוד שהאדריכל הראשון תכנן את הכנסייה באופן גותי שמרני, האדריכל גאודי שינה לחלוטין את התוכניות ותכנן את הכנסייה באופן מרהיב ומיוחד. מי שמכיר את עבודות האדריכלות של גאודי יכול לראות כי הכנסייה דומה לעבודות אחרות שלו מבחינות כאלה ואחרות.

מדוע כדאי לבקר בסגדרה פמיליה

אם אתם מגיעים לברצלונה, בהחלט לא כדאי לכם לוותר על ביקור בסגרדה פמיליה, קראו בהרחבה באתר https://www.metailimbaolam.com. מדובר על אטרקציה של ממש עבור כל מבקר במקום. ניתן לראות את הכנסייה מכל הכיוונים, גם ביום וגם בלילה, מבלי שתצטרכו להיכנס אליה. בלילה נשקפים מתוך הכנסייה אורות והיא משתקפת באגם בפארק הסמוך לה. מי שמעוניין לראות את הכנסייה מבפנים, יידרש לשלם תשלום כלשהו, אך הדבר בהחלט יהיה שווה את זה. כניסה לכנסייה המיוחדת הזו מהווה חוויה חד פעמית שלא כדאי לפספס. בתוך הכנסייה עצמה ניתן לראות תערוכה המכילה את התוכניות של הקרקע וכן מודלים ומסמכים שונים אשר ממחישים את דרך העבודה של גאודי האדריכל. כמו כן, ניתן לעלות במעלית לאחד הצריכים של הכנסייה ולהשקיף על הנוף המיוחד והיפיפה הנשקף מהצריח. ניתן להזמין מראש כרטיסים לכניסה לכנסייה זו ובכך להמנע מעמידה ממושכת בתורים לרכישת כרטיסים, כמו כן, כדאי למצוא את הזמנים שבהם יש פחות מבקרים בכנסייה, על מנת להנות בצורה הנוחה ביותר מכל מה שיש לה להציע לראות.