צילומי זוגיות או במילים אחרות : SAVE THE DATE   הפכו פופולאריים, בעיקר בעידן של רשתות חברתיות. בעידן כזה אנחנו רוצים להציג את התמונות הטובות והמחמיאות ביותר שלנו ושל מי שקרוב אלינו – כדי לשתף, לחלוק וכן, גם כדי לקבל מחמאות ופירגון. לפני החתונה רבים בוחרים להצטלם באמצעות צלם מקצועי ולעשות זאת תוך בחירת בתמונות SAVE THE DATE   או תמונות זוגיות מחמיאות. את התמונות מצלמים בדרך כלל בין שלושה חודשים עד לחודש לפני החתונה בעוד שמומלץ לקחת מספיק זמן לעריכה ועיבוד של התמונות על ידי הצלם. על גבי התמונות מכניסים את הכיתוב SAVE THE DATE    ובכך מכריזים על האירוע הקרב, קראו עוד בלינק

מתי כדאי לבחור צילומי SAVE THE DATE ?

התשובה היא די ברורה: צילומים כאלה נחוצים במשך זמן מה לפני החתונה, או לפני כול אירוע מרגש אחר, על מנת שתוכלו להכריז – גם על גבי ההזמנה לאירוע וגם ברשתות החברתיות ובסמסמים – כי אתם מתחתנים. התמונות נועדו לשתף את המוזמנים באופן יצירתי ומחמיא אודות האירוע המתקרב, ולאפשר להם לשריין את תאריך החתונה. עם זאת צריך לדעת שפרסום של התמונות אינו מחליף הזמנות לחתונה או לכל אירוע ומומלץ תמיד לשלוח הזמנות לאירוע באופן דיגיטלי או בדואר. בין היתר אפשר להשתמש בכמה תמונות מעוצבות לחתונה בעת עיצוב ההזמנה. 

לסיכום, צילומי זוגיות או תמונות SAVE THE DATE   מייצרות מזכרת נפלאה (כמו מגנטים https://magnetli.co.il) והן עוזרות לעצב הזמנה לחתונה ופוסט ברשת שבו אתם מככבים. צלם אירועים מקצועי יספק צילומי זוגיות רומנטיים בטבע, צילומים על חוף הים, בנוף אורבאני או בכל לוקיישן מתאים והוא יעצב ויערוך את התמונות כך שהתוצאות יהיו מהממות!