בשנים האחרונות יש מגמה לתאם עבור כל בני המשפחה שבת חתן באחד מבתי המלון בארץ כיוון שזו הדרך האופטימלית ליהנות מהאירוע המרגש. 

אורחים מכל הארץ

כשמדובר בשבת חתן בר מצווה, מגיעים קרובי משפחה וחברים מכל הארץ. כיוון שמדובר ביום שבת, קיימת חשיבות שהטקס יתקיים בבית הכנסת הסמוך לבית וכך האורחים יגיעו ברגל מהבית לבית הכנסת ובחזרה. אך כשמדובר באנשים רבים, יש צורך גם בלינה ולא לכולם יש בתים רחבי ידיים שמותאמים ללינה של אורחים רבים.

מעבר לכך יש לדאוג לקייטרינג לארוחת שישי בערב, לכיבוד קל לאחר התפילה בבית הכנסת ולארוחת צהרים. כיוון שמדובר ביום שבת ואי אפשר לחמם את האוכל, מדובר במבצע לוגיסטי לא פשוט שכולל היערכות עם כמה פלטות שבת.

הפתרון הוא התכנסות בבית מלון 

לכן במקום כל הטרחה הזו הקשורה בלינה, באוכל ובהמון תיאומים, הרבה יותר נוח להזמין חדרים לכל האורחים שאישרו את הגעתם לשבת חתן. בית המלון יהיה בעיר המגורים או בעיר אחרת שאינה רחוקה. האורחים יגיעו ביום שישי לפני כניסת השבת והם ייהנו מכל היתרונות של בית המלון. חדרים מרווחים, בריכת שחייה, נוף פסטורלי ואווירה נפלאה. 

בית הכנסת במלון 

בבית המלון יש בית כנסת מכובד או לחלופין מקצים שטח לתפילות. כך נפגשים ביום שישי בערב וביום שבת בבוקר כל האורחים בבית הכנסת, נהנים מהתפילה ומהמפגש המשותף. בשבת כולם נהנים לזרוק על חתן השמחה סוכריות טופי, כדי שיהיה לו תמיד מתוק. 

הקולינריה במלון 

המשפחה בוחרת לחגוג את בר המצווה בבית מלון איכותי בעל מוניטין גבוה ולכן כל האורחים נהנים מהאוכל המשובח והחם אשר מוגש בכל הארוחות לשמחתם של כל הנוכחים.

>הטיפים מוגשים באדיבות חברת תיירות ונופש