אחד מסוגי השטיחים שהיו נפוצים מאוד בשנות ה70 וכעת הם נכנסים לתמונה שוב הם שטיחי שאגי. מדובר על שטיחים שנפוצים מאוד בקרב צרכנים ישראליים כיום, הם עשויים מסיבים סינתטיים או סיבי צמר. הסיבים הקטנים ארוגים יחד ומצויים במקום אחד והם יוצרים הרמוניה של רכות, יופי ורוגע.

בשל הביקוש ההולך וגובר לשטיחי שאגי, כיום ניתן למצוא היצע מגוון של מבחר שטיחים כדוגמתם במחירים טובים.

למה כדאי לרכוש שטיחי שאגי?

אם אתם מתלבטים איזה שטיח לרכוש לבית שלכם, יתכן מאוד ששטיחי שאגי יהוו את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על שטיחי שאגי:

כיום ניתן למצוא כמה סוגים של שטיחי שאגי: סמי שאגי שהם שטיחי שאגי העשויים משערות קצרות ומותאמים לחדרי השינה של הילדים או המבוגרים. הם מעניקים את הרכות הדרושה לילדים שמשחקים עליהם ויוצרים אווירה חמימה ונעימה בבית. שטיחי שערות ארוכות מהווים את הסוג השני של שטיחי שאגי. ראו כאן לדוגמה שטיחים לחדר ילדים!

מדובר על שטיחים בעלי סיבים ארוכים. עיצוב זה נחשב לקלאסי יותר ועל כן הוא מתאים לעיצוב הסלון, הבית או חדר האורחים. בשל המבנה של השטיח, אי אפשר לשלב בו דוגמאות של משבצות או פרחים. יחד עם זאת, ניתן למצוא שטיחים מעין אלה בצבעים אחידים ומרהיבים שיעניקו לכל חדר מראה מדהים.

שטיחים בעלי סיבים רבים זקוקים להתייחסות מיוחדת וכאשר מדובר על הניקיון של השטיח, מומלץ לשאוב ממנו אבק ולכלכוך אחת לשבועיים ורצוי אף אחת לשבוע.

אין ספק ששטיחי שאגי יכולים ליצור בכל בית ובכל חדר שבו הם מצויים את המראה המדהים ביותר, הם יוצרים אווירה נעימה והאם רכים ונוחים מאוד. אם החלטתם ללכת על שטיחי שאגי, חשוב לרכוש אותם מהמקום שבו ניתן למצוא רק שטיחים איכותיים מהסוג.