כל מי שיוצא לחו"ל ניצב מול שאלת התקשורת. גם בהיותו בחו"ל הוא ירצה לחייג, לשוחח וגם לגלוש. כיצד אפשר יהיה לעשות זאת? יש פתרונות שונים ומגוון אפשרויות שיוכלו לענות על הצורך של המטיילים. אך אפשר לומר כי קיים פתרון משתלם וזמין שעשוי להתאים גם לכם לפני יציאה לחו"ל. מדובר על כרטיס סים בינלאומי אשר אתם לוקחים אתכם מהארץ, הכרטיס הזה נוחת אתכם בארץ היעד, ואתם יכולים לנהל את השיחות שלכם במלוא הנוחות ובמחיר משתלם במיוחד.

אז כמה זה עולה?

לפני הכול חשוב לציין כי כרטיס סים שנרכוש בארץ טוב יותר מסים מקומי וכמובן שטוב יותר מחבילות סלולר חו"ל. את הכרטיס מטעינים מראש בסכום מסוים שיוכל להתאים לשימוש במרבית היעדים ברחבי העולם. כמו כן ניתן לעשות בחבילה זו מגוון שימושים – דקות שיחה, נפח גלישה או מספר הודעות אס אמ אס. וכל זאת בהתאם לאופי השימוש של הגולש.

כמה זה יעלה?

את כרטיס הסים מטעינים מראש בארץ. אבל יש לבדוק היטב את העלויות הצפויות. וזאת בהתאם לתנאי השירות של החברה. יש פערי עלויות בין מדינות שונות ברחבי העולם. חשוב לדעת כי הסכום אותו אתם מטעינים הינו שלכם, והוא יהיה בתוקף למשך תקופה מסוימת. כך שגם אם לא תסיימו את כל החבילה במהלך שהותכם בחו"ל, היתרה שלכם גם בנסיעה הבאה שלכם.

מהם היתרונות של סים לחו"ל?

הכרטיס מתאים לשימוש ללקוחות כל חברות הסלולאר וכן לכל המכשירים הניידים. הכרטיס מאפשר לנו לחסוך אחוזים ניכרים בעלויות התקשורת שלנו. כמו כן יש לציין כי בשימוש בכרטיס סים לחו"ל אנחנו שומרים על המספר הנייד שלנו. הכרטיס מאפשר לנו שימוש במאה וחמישים מדינות, והחיוג זהה לאופן החיוג המוכר לנו מהארץ.

הפתרון המשתלם סים בינלאומי

אין ספק בכך שחיוג וגלישה בח"ל עלולים לעלות לנו ביוקר אם לא נברר היטב על השירות ועל החבילות. מסתבר כי מטיילים רבים בוחרים לרכוש סים בינלאומי של world 8 וכך הם בטוחים שיש להם את פתרון הגלישה הזול והנוח ביותר.