מופעי רחוב מהווים אטרקציה חינמית בעירים וביישובים רבים, ולכן הם פופולריים מאוד בימים רגילים, לצד אירועים שונים וגן במסגרת חגיגות בעלות אופי דתי או מקומי. אמנות רחוב מיועדת לתושבי העיר ולמבקרים והוא מושכת ויוצרת עניין בשל המחזה הבלתי שגרתי. המופעים הפופולריים ביותר כוללים להטוטנים והולכי קביים, והם יכולים להופיע באירועים פרטיים וגם מסחריים. נוכחותם מושכת תשומת לב רבה ומועילה לפרסום המותג המבוקש או להגברת העניין באירוע המשפחתי/חברתי. הולכי קביים בולטים על כל השאר ברחוב או במתחם אבל להטוטנים מתאימים למגוון רחב של פעילויות ולקידום מוצרים. היכולות שלהם יוצרות אווירה עליזה וגורמות לאנשים להביט בהם ולשים לב גם לאירוע כולו.

מה ניתן לקדם באמצעות מופעי רחוב

למופעי רחוב יש כמובן היבט מקצועי ואמנותי אבל הם מתאימים גם לצרכים מסחריים. בשנים האחרונות מקובל להצמיד אותם לתצוגות אופנה ותכשיטים וכן לקידום פרמיירות של הצגות וסרטים. תשומת הלב שמופעים כאלה מושכים זולגת גם לאירוע או המוצר אותו הם מקדמים. מופעי רחוב מלווים גם אירועים כמו תערוכות פתוחות לקהל במיקום אטרקטיבי בעיר, בכיכר ראשית או קרוב לים, או פסטיבלי חוצות ושווקים פתוחים. האטרקטיביות שלהם מובילה גם קונים פוטנציאליים לדוכנים. אפשרות נוספת היא לקיים אותם ליד מרכזי קניות במטרה לספק עניין לילדים בזמן שההורים נכנסים לחנויות. 

פנייה לגורם אמין ואחראי

אם החלטתם להזמין מופע רחוב שכולל הולכי קביים ו/או להטוטנים – כדאי לעשות זאת אך ורק מחברה אמינה ובעלת מוניטין, ולא להסתפק בהצעה הזולה ביותר. מדובר על מופעים שיש בהם סכנה, הן למבצעים והן לעוברים ולשבים, ולכן תקלה עלולה להסתיים באסון כמו פגיעת הולך קביים באזרח שעבר באזור ונזק רפואי בלתי הפיך.
מוזמנים לקרוא בהרחבה אודות מופעים ותיאטרון רחוב של איתמר שחקנים!