שנת הלימודים אומנם כבר התחילה, אבל אנחנו יכולים כבר לתכנן מה הילדים שלנו יעשו בקיץ הבא. איך נשמע לכם, מחנה קיץ בחו"ל?

עולים על מטוס!

אומנם אנחנו עדיין מתאוששים מהחופש הגדול שזה עתה נגמר והילדים רק התחילו את שנת הלימודים, אך זה הזמן להתחיל ולחשוב מה הם יעשו והיכן הם יבלו בקיץ הבא. לא מעט ילדים טסים למחנה קיץ אל יעדים שונים בעולם, בשביל ללמוד ולצבור חוויות. אם תמהרו, גם הילדים שלכם יוכלו ליהנות בקיץ הבא במחנה מיוחד בחו"ל. ההרשמה כבר החלה ומומלץ מאוד להזמין מקום בהקדם האפשרי.

בעבר וגם היום, ילדים רבים יוצאים למחנות קיץ וקייטנות בישראל, אך עם הזמן השתרש לו מנהג חדש, והורים רבים נוהגים לשלוח את הילדים שלכם למחנה קיץ בחו"ל. בדרך כלל מדובר על מחנות קיץ בארצות הברית, אנגליה וכן במדינות אחרות, שאינן דוברות אנגלית, כמו נניח צרפת או ספרד. המטרה היא, שהם ילמדו שם את השפה המקומית אך הרבה מעבר לכך, כפי שנוכל לראות מיד כשנסקור את היתרונות של מחנות קיץ בחו"ל לילדים.

מה היתרונות של מחנות קיץ?

יתרון ראשון, כאמור, במחנה קיץ בחו"ל אפשר ללמוד שפה זרה בצורה פשוטה וקלה, דרך מדריכים דוברי השפה ברמת שפת אם.

יתרון שני, הילדים יכולים להכיר שם חברים חדשים, ילדים ממקומות שונים בארץ ובעולם, להתחבר איתם ומי יודע אולי החברויות האלו ימשיכו גם אחרי המחנה.

יתרון שלישי, כך הם חווים חוויה ייחודית שהם לא מכירים משום מקום אחר, לא הרבה פעמים, אם בכלל, יוצא לילדים להיות במחנות קיץ מסוג כזה, לא הרבה פעמים יוצא להם להיות בחו"ל בגיל צעיר בלי ההורים. זו בהחלט יכולה להיות חוויה ייחודית ומעניינת.

יתרון רביעי, מחנה קיץ יכול להיות מאוד מאתגר ומאוד מבגר. מה שהילדים לומדים ועושים במחנה, בוודאי ילווה אותם גם אחר כך, בין אם זה בלימודים ובין אם זה במקומות אחרים. אין ספק שהילד יספוג חוויות רבות וילמד לא מעט דברים שיעזרו לו בבית ספר ובכלל.

לסיכום, מחנה קיץ מהווה חוויה נהדרת לילדים, ומלבד ההנאה יש בו לא מעט יתרונות וערך. הבטיחו את מקומכם בקיץ הקרוב, והירשמו למחנה קיץ 2020.