סאמר סקול

בר מצווה זה לא עוד אירוע, זה לא עוד יום הולדת. לכן אנחנו משקיעים לא מעט כסף וזמן בארגון האירוע וכן ברכישת מתנה עבור הילד. זו הסיבה שהרבה פעמים אנחנו נחשוב על מתנה כמו טיול לחו"ל. השאלה היא, איזה טיול.

לא חייבים טיול משפחתי בשביל ליהנות

הורים רבים בוחרים לעשות טיול משפחתי, טיול בו הם לוקחים את הילד אל יעד מסוים, עם או בלי האחים והאחיות שלו. אך אפשר למצוא אופציה נוספת, אפשר להציע לילד מתנה לבר מצווה עם ערך חווייתי ולימודי. מתנה שמגלמת בתוכה גם טיול אך גם דברים שמעבר לכך. למשל, סאמר סקול.

כידוע, סאמר סקול הוא מקום אליו יודעים נוסעים בשביל ללמוד אנגלית ברמה גבוהה. מדובר במחנה שנערך בקיץ במדינה דוברת אנגלית, בדרך כלל מדובר על ארצות הברית או אנגליה, לשם מגיעים ילדים ממקומות שונים בעולם ובמשך תקופה של מספר שבועות, הם גם לומדים אנגלית באופן מקצועי, אך גם נהנים מחוויה ייחודית שכוללת מפגש עם ילדים ממקומות שונים, אירועים תרבותיים, פעילויות והפעלות שונות ועוד. דברים שהם לא מכירים ולא רגילים לחוות בארץ.

מדוע סאמר סקול זו מתנה נהדרת לבר מצווה?

נכון שכל מתנה יכולה להיות נפלאה ומתאימה לאירוע כמו בר מצווה, אך מתנה כמו סאמר סקול בארצות הברית או אנגליה, היא ייחודית, שונה ומיוחדת. זו מתנה שהילד ייהנה ממנה יותר ובוודאי יזכור אותה למשך תקופה ארוכה, אם לא לכל חייו.

כאשר ילד יוצא לסאמר סקול, הוא נהנה לא רק מחוויה לימודית ייחודית של אנגלית ברמה מקצועית וגבוהה אלא הוא נהנה מחוויה בעלת ערך אישי רב. למשל, הוא מבלה במשך מספר ימים לבד, בלי הוריו, כך הוא צריך ללמוד כיצד להתנהל באופן עצמאי מבלי לקבל עזרה של מבוגרים. במשך תקופה זו, הוא פוגש ילדים מכל העולם, לומד להיות חבר שלהם ולהכיר את התרבות ממנה הם הגיעו.

אלה דברים מיוחדים שהוא לא יוכל לקבל במהלך טיול משפחתי לחו"ל ובטח לא במסגרת לימודים שגרתיים בבית ספר ובכלל ביום יום.