אזור דרום הארץ הפך בשנים האחרונות לתוסס במיוחד, זאת בעיקר עם הגעתם של סטודנטים לאזור, אנשי עסקים שפותחים בתי קפה ומועדונים, ואף זוגות צעירים שרוצים לגור במקום בו החיים מוזלים יותר. אם אתם תושבי הדרום, אתם בוודאי רוצים שחייכם יהיו מגוונים יותר, בעוד שרבים הזוגות שמוצאים את הדרך לגוון את חיי המין באמצעות הצטרפות אל מסיבות סווינגינג בדרום.

זה נכון, מרבית הדברים הלוהטים מתחילים במרכז הארץ בעוד שטרנדים בעולם הסקס מגיעים ממדינות אחרות כמו ארצות הברית, הודו ושאר מדינות מתקדמות וחופשיות. ואכן, גם אצלנו בישראל ישנו חופש בחיי המין, בעוד שמועדוני סאדו מאזו, מסיבות חילופי זוגות, מועדונים של הקהילה הגאה ושאר דרכים לחגוג  – הופכים את החיים לכיפיים במיוחד!

איך אפשר למצוא swinging בדרום?

המושג סווינגינג (או באנגלית (swinging מתייחס להחלפת פרטנרים למין באופן חד פעמי. מי שיכנס לעולם זה יגלה עולם חושני, מתירני שמאפשר הגשמת פנטזיות, וכן, אפילו את הפרועות ביותר…

כדי למצוא קהילות שעוסקות בתחלופה של בני זוג, אפשר למצוא ברשת האינטרנט לא מעט פורומים של חילופי זוגות, בזמן שבאתרים ייעודים אפשר למצוא: פורומים של מחליפים ואנשים שהם חלק מהסצנה, צ'אטים לוהטים, אביזרי מין, מאמרים ומידע חיוני, כמו גם הזמנה למסיבת חילופי זוגות בדרום בצפון במרכז, או בכל מקום אחר בארץ.

אז מה הסצנה הזאת תעשה לכם?

במידה ואתם בוחנים בכל זמן את גבולות הסיפוק המיני שלכם, מסיבות swinging יכולות להיות חלק בלתי נפרד מחייכם. באמצעות הגעה עם בני זוג לערב חושני מסוג זה, תוכלו להכיר אנשים חדשים, לפרוש לבריכה או לג'קוזי עם זוג שיש לכם עמו חיבור, ולאחר מכן להכנס אל אחד החדרים בוילה בגדולה בה תתקיים המסיבה, ולממש את החשקים והפנטזיות המיניות שלכם, עם פרטנרים חדשים. בכך אפשר להגדיל את גבולות העונג, ולגוון את מערכת היחסים הקיימת.