כעיר הבירה של איחוד האמירויות, השילוב הנפלא שבין עיר מודרנית לבין תרבות עתיקה עובד גם כאן למי שמחפש את המרתק שבכל תרבות. אבו דאבי היא הרבה יותר מטיולי גמלים אבל יש בה גם את מה שמצופה לראות בעיר מדבר. כך, תוכלו לצאת לטיולי ספארי במדבר אבל במקביל למצוא שם מסלולי מירוץ מכוניות מהמפורסמים בעולם. לחובבי הספורט המוטורי זה גן עדן שנמנע ממנו בישראל, ולכן ברור למה כולם מרוכזים שם. הטבע שם מאוד בולט למי שנוסע מחוץ לגבולות העיר אל המדבר אבל גם החופים המהממים של אבו דאבי לגיטימי לבלות מבלי לעשות הרבה. אחרי הכל, הם באמת יפהפיים ואקזוטיים מאוד ותוכלו לקרוא עליהם באתר התיירות פייסטה.

מבנים מרשימים ואמנות

מכיוון שאבו דאבי ממגנטת עושר וכל מה שנחשב לטעם טוב, תוכלו לבקר במבנים מרתקים ומרשימים כמו מסגד שייח זייאד שהוא אחד מעשרת המסגדים הגדולים והחשובים בעולם, מגדלי איתיחאד, ארמון האמיראטס המפואר שרק לבקר בו ולראות את הפאר וההדר היה שווה לנסוע לשם, מרכז הסחר העולמי שבו מתרכזים כל אנשי העסקים שמתחככים זה בזה מכל העולם. זה באמת הלב העסקי הכי פעיל. האטרקציה האי מיוחדת היא ללא ספק מוזיאון הלובר המקומי שהוא שלוחת הלובר בפאריז, וכן, שם תוכלו לראות אמנות במיטבה. לכל אלה יש להוסיף גלריות נחשבות שמציגות את מיטב אמני העולם לחובבי תרבות שרוצים הכל במקום אחד.

לגלות את המקומות הקטנים

אופן הבנייה והתכנון של אבו דאבי מושך תיירים להסתובב בה לבד או עם מדריכים פרטיים שלוקחים אותם להכיר את כל פינות החמד הנסתרות שרק המקומיים מכירים. זאת העצה הטובה ביותר למי שביקר כבר באטרקציות הגדול ביותר ורוצה לדעת איפה המקומיים נהנים מפנינים מקומיות שתיירים מכירים פחות. עצתנו היא לחפש את המקומות האלה בשיטוט סבלני ובהתייעצות במלון ותגלו כך אטרקציות נפלאות משלכם.

קראו עוד על רשימת האתרים והאטרקציות המלאה בדובאי