לא מעט עולמות תוכן השתנו במהלך השנים בזכות האינטרנט. תחומים רבים עברו שינו, בזכות העובדה שאפשר היום לבצע תהליכים בצורה ישרה וקלה דרך האינטרנט. אחד מאותם תחומים הוא עולם התיירות. 

במקום שאנחנו נצטרך ללכת לסוכן נסיעות ולבצע את הזמנה ליעד מסוים, אזי שאנחנו יכולים ליהנות משורה של אתרים ואפליקציות שהופכות את כל התהליך להרבה יותר זול ופשוט. אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא טראוולור. 

מדובר על כלי המאפשר לנו למצוא מגוון רחב של יעדים ואתרים בהם נרצה לבקר. דרך כלי זה נוכל למצוא מלונות באמסטרדם, בתי הארחה בברלין, צימרים בברצלונה, יחידות נופש ומקומות אחרים בהם נוכל ללון. אנחנו יכולים לפנות אליהם בצורה ישירה ולחסוך, הן את משך הזמן שהסוכן מטפל בעניינו והן את העלויות הכרוכות בכך.

במובנים מסוימים כלי זה מזכיר את אמזון וכלים דומים אשר מאפשרים לנו להגיע ישירות אל הספקים מבלי אנחנו נצטרך לבזבז זמן או כסף דרך פנייה אל גורמים אחרים. 

איך זה מתבצע?

נניח ואנחנו מחפשים מקום ללון בו ביעד מסוים, אז כל מה שנדרש לעשות זה ליצור קשר עם טראוולור דרך כלי זה עם גורמים שיכולים לעזור לנו, קרי בעלי נכסים אצלם נוכל ללון. נקבל את כל הפרטים שאנחנו צריכים וכך נוכל לבצע הזמנה ישירות דרך האתר. נקבל את כל הפרטים על השירות וההזמנה שעשינו והמקום יחכה לנו ביום בו הודענו שנגיע אליו. 

חשוב להבהיר, שכלי זה פעיל בשורה ארוכה של מדינות ומחוברים אליו לא מעט בעלי נכסים אשר מציעים לתיירים מקום ללון בו. לכן אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד מקומות ואתרים שיכולים להתאים לנו על פי דרישה. אנחנו צריכים לבחור את המקום הטוב ביותר עבורנו.