סביר להניח שבארון הנעליים שלכם ישנן לא מעט זוגות: אלגנטיות לאירועים, נעלי ספורט עמם אתם מגיעים למכון הכושר, נעלי עקב לנשים וככלל, בחנויות הספורט המובילות מגוון נעליים לבני כל הגילאים המתאימות לענפי ספורט שונים, אולם גם ניתן למצוא סניקרס או נעלי הליכה. אז עם איזה נעליים כדאי ללכת ביום -יום?

נעלי יום – יום

דבר ראשון נעליים כדי ללכת ביום – יום, חייבות להיות נוחות, כאלה שאתם בקושי מרגישים אותן כשאתם הולכים או עומדים שעות על הרגליים. נעליים שאין צורך להסתגל אליהן, כל שיש הוא ללבוש אותן ולהתחיל ליהנות מנוחות לא מוכרת. עם זאת, ניתן למצוא כיום בחנויות המובילות גם נעלי ריצה של מותגים עולמיים, שגם הן מתאימות להליכה ביום – יום. ראו לדוגמה נעלי אולסטאר!

נעלי ריצה או סניקרס?

נעלי ריצה כשמן כן הן, מתאימות לפעילות ספורטיבית, במיוחד לריצות, אך לעיתים אותן הנעליים בדיוק יכולות לשמש אתכם ביום –יום, ולאו דווקא במהלך פעילות ספורטיבית. הן חייבות להיות מותאמות למבנה כף הרגל, אם נדרשים מדרסים בשל בעיה כזו או אחרת, לא לוותר עליהם. לעומת זאת, נעליים כדי ללכת ביום – יום, לא תמיד טובות גם לריצה.

טרנד לוהט

כיום נעלי סניקרס המיוצרות ע"י מותגים בעלי שם עולמי, הפכו להיות טרנד לוהט. ניתן לעיתים לראות נשים לבושות בשיא האלגנטיות, עם בגדים יוקרתיים וסניקרס. מכיוון שנעליים אלה הן כה פופולאריות, סביר להניח שמשקיעים בהן רבות לא רק במראה החיצוני, אלא גם בנוחות ההליכה.

מהן הנעליים המומלצות?

נעלי הליכה כדי ללכת ביום – יום חייבות בראש ובראשונה להיות נוחות מאוד. רצוי לבחור בנעליים קלות, לבדוק כיצד הם מונחות על הרגליים, האם הן גמישות, הן מהצד האחורי והן מהצד הקדמי, ובדיקת איזון הסוליה.