אחד מהיעדים בחו"ל שהוא מומלץ לביקור בשלב כזה או אחר בחיים, הוא האי קפריסין הנמצא סמוך מאוד למדינתנו הקטנה. מכיוון שמדובר על מדינה ששכונת על אי גדול, זהו אחד מהיעדים המומלצים ביותר לביקור בעונת האביב או הקיץ, שמזג האוויר בחוץ חמים ונעים וניתן ליהנות מטבילה בים או בבריכה של המלון.

קפריסין היא אחת מהמדינות המתויירות ביותר, הודות לחופים הארוכים והמטופחים שיש לכל אורכה. איה נאפה נחשב לאחד מהמקומות המומלצים לחופשה בקרב נופשים צעירים, ואילו באזור פאפוס דווקא משפחות וזוגות יוכלו ליהנות מנופש ובילויים בחלק זה של האי. כדי שהחופשה בקפריסין תהיה הטובה והמהנה ביותר, מומלץ לסגור חבילת נופש אליה דרך חברת תיירות איכותית וותיקה כמו חברת הלגונה הכחולה. אם אינכם מעוניינים לנפוש בקפריסין בעונת השיא של התיירות בה, ניתן להגיע אליה גם בתקופה של תחילת הסתיו, כך שמזג האוויר עדיין נעים לטיולים ובילויים על שפת הים או באזורי האי.

מדוע קפריסין היא יעד כל כך מעניין ושווה?

אז מדוע בכלל כל כך כדאי לטוס לקפריסין? מה הופך את היעד הזה לכל כך שווה עבור מי שמחפש חופשה כשרה בחו"ל? אז קודם כל אי אפשר שלא לציין את העובדה כי קפריסין היא אחד היעדים הקרובים ביותר למדינת ישראל וזהו יתרון משמעותי. אי אפשר גם שלא לציין את העובדה כי קפריסין היא אי יווני, וזה אומר כי התרבות והאוכל בה הם חוויה מיוחדת שאסור לפספס. כל מי שטס לקפריסין צריך לקחת בחשבון כי הוא יזכה לחוויה בלתי נשכחת, וכי סביר להניח כי אחרי ביקור אחד הוא ירצה לשוב ולבקר באי שוב ושוב ללא הפסקה מכיוון שזהו יעד שכיף תמיד לחזור אליו.

האם העלות של טיול בקפריסין היא גבוהה?

יש אנשים אשר חוששים כי העלות של טיול בקפריסין היא מאוד גבוהה אך האמת היא שונה לחלוטין ואתם צריכים להבין כי העלות של ביקור בקפריסין היא לא גבוהה באופן יחסי, בוודאי אם אנו משווים זאת ליעדים אחרים כמו פריז או לונדון ולכן גם מבחינה כספית זה צעד חכם לבקר באי.