תקופת החורף החמה תקופה מופלאה לצאת לטיולים הייחודיים אך ורק לתקופה זאת. האם ידעתם שדווקא בחורף ישנם מקומות המומלצים ביותר להפלגה?

הפלגה אל עבר הזוהר הצפוני

בקצה אירופה בחבל הארץ לפלנד המשתרע על פינלנד, רוסיה, נורבגיה ושבדיה קיים מחזה שמימי מדהים ביופיו, הלא זהו הזוהר הצפוני. הזוהר הצפוני מתבטא לרוב באורות ירוקים בשמיים עקב התנגשות של חלקיקים טעונים באטמוספרה אך ניתן לעיתים גם לחזות באורות כחולים ואדומים. כאשר בוחרים לצאת לביקור בלפלנד ולא רוצים לפספס את הזוהר הצפוני, מומלץ להצטרף לטיולים מאורגנים למשפחות המשלבים בהם הפלגות בים הצפוני, קראו פרטים נוספים באתר https://www.cruise.co.il. הפלגות בים הצפוני מאפשרות לנו להתרחק מהאורות של האזורים המיושבים בלפלנד ובכך להגביר את הסיכויים לחזות בזוהר הצפוני וכן גם לחזות בו באופן מלא יותר.

הפלגה אל אוסטרליה וניו זילנד

ניו זילנד מורכבת משני איים מרהיבים. האחד נוצר כתוצאה מפעילות געשית והשני נוצר כתוצאה מהתנגשות של לוחות כדור הארץ. חבל ארץ זה יוצר מראה טבעי מרהיב ביופיו וכן גם בחופיו. על ידי יציאה לטיול מאורגן למשפחות לאזור זה ניתן ליהנות מניצול מרבי של הזמן. אורזים את המזוודות פעם אחת ומבקרים במקומות רבים מבלי להרגיש את זמן ההפלגה ממקום למקום. אוסטרליה היבשת המבודדת, מאפשרת למצוא חיות כיס ייחודיות לאזור זה שלא נמצא ביבשות אחרות כמו הקנגורו, ערים מודרניות ומתקדמות כגון סידני וחופי ים יפים ביותר. כשבוחרים בטיולים מאורגנים למשפחות, הילדים מוצאים חברים חדשים על הסיפון ואם צריך נוכל לשכור את שירותיה של בייביסיטר מצוות הקרוז.

קרוז מאורגן לאיים הקנרים

האיים הקנרים ידועים במזג האוויר הנוח שלהם גם בתקופת הנוח כך שאם אתם רוצים לברוח קצת מהקור, זוהי אופציה נהדרת עבורכם. האיים הקנרים מתברכים בשלל של שמורות טבע מהממות המקיפות ערי געש מאיימים ותשובי המקום המסבירים פנים וחברותיים ביותר כלפי תיירים. לצד עיירות נופש וכפרי דייגים ניתן למצוא את מבוקשם של כל בני המשפחה לפי גילם. טיולים מאורגנים למשפחות לאזור זה לרוב יבקרו גם באזורים נוספים כגון האי מדירה הניחן במזג אוויר מצוין וטבע מרהיב גם הוא.